اروپا

آب و هوای پاریس

آب و هوای پاریس

دیدن بهار در پاریس بی‌نظیر است، تابستانش زیباست و پاییزش رویایی. سفر پاریس سفری‌ست که شما تمام مدتش را در خیابان‌ها و گاهی صف‌ها هستید. برای همین دیدار از پاریس در زمستان به تحمل شما از سرما بستگی دارد. در عین حال شب سال نوی میلادی در پاریس فراموش نشدنی است. پاریس آب و هوای اقیانوسی دارد که تاثیرش را از آتلانتیک شمالی می‌گیرد. هوای پاریس را در طول سال می‌توان معمولی و مرطوب توصیف کرد.اگر قصد سفر با تور اروپا به فرانسه را دارید، از آب و هوای فرانسه را قبل از سفر اطلاع یابید.

پاریس

پاریس

firefox_screenshot_2014-10-04t18-59-50-699z-qprآب و هوای پاریس، اقیانوسی است. هوای این شهر تحت تاثیر اقیانوس اطلس شمالی قرار دارد و به ندرت می توان شاهد هوای بسیار گرم یا بسیار سرد بود. میانگین دمای این شهر ۱۵ درجه سانتی ‌گراد است. در هر فصلی از سال امکان بارش باران در شهر پاریس وجود دارد.همچنین از نظر آب و هوایی می توان گفت پاریس به دلیل بارش باران های سیل آسا نیز شهرت بسیاری دارد. این باران ها اصولا در دو فصل پاییز و بهار می بارند.خیلی کم در پاریس برف می بارد.

پاریس

پاریس

images-qpr
تابستان پاریس با متوسط دمای بین ١٥ تا ٢٥ درجه‌ی سانتی‌گراد، گرم و دلپذیر و آفتابی است؛ اما معمولاً برای چند روز در سال ممکن است دمای هوا تا بیش از ٣٠ درجه بالا برود. روزهای بهاری و پاییزی در پاریس معمولاً ملایم است، اما تغییر ناگهانی هوا هم کم پیش نمی‌آید، بنابراین باید آمادگی گرم یا سرد شدن ناگهانی هوا را در این دو فصل داشته باشید. زمستان‌ها خورشید نمی‌‌تابد و میانگین دمای هوا در روز حدود ٧ درجه‌ی سانتی‌گراد است. معمولاً برف اندک و ملایم می‌آید و روی زمین هم نمی‌نشیند. تنها در یکی دو سال اخیر بوده که زمستان‌ها، موج سرما دمای هوا را پایین آورده و هم باعث بارش شدید برف شده است.

اطلاعات آب و هوایی پاریس
ماه ژانویه فوریه مارس آوریل مه ژوئن ژوییه آگوست سپتامبر اکتبر نوامبر دسامبر میانگین سالیانه
میانگین بیشینه °C ٦.٩ ٨.٢ ١١.٨ ١٤.٧ ١٩ ٢٢.٧ ٢٥.٢ ٢٥ ٢٠.٨ ١٥.٨ ١٠.٤ ٧.٨ ١٥.٥
میانگین کمینه °C ٢.٥ ٢.٨ ٥.١ ٦.٨ ١٠.٥ ١٣.٣ ١٥.٥ ١٥.٤ ١٢.٥ ٩.٢ ٥.٣ ٣.٦ ٨.٥

 

جهت ثبت نام در تور فرانسه با ما تماس بگیرید.

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×