اروپا

آیا برای سفر به پاریس آشنایی با زبان فرانسوی الزامی است؟

آشنایی با زبان فرانسوی در سفر به پاریس

در پاریس اگر فرانسوی بلد نباشید، ممکن است به مشکلاتی بر بخورید. از یک سو مهاجرین با قومیت‌های مختلف در شهر بسیار زیادند و از سوی دیگر خیلی انگلیسی بلد نیستند. دانستن زبان فرانسه در حد مقدماتی برای لذت بردن بیشتر از سفر به پاریس و درک عمیق فرهنگ پاریسی ضروری است و نباید آن را به بعد از رسیدن به مقصد موکول کرد.

لزوم آشنایی با زبان فرانسه

آشنایی با زبان فرانسوی در سفر به پاریس

banner_french-qprاگر زبان فرانسه بلد نیستید، حتما قبل از سفر با برخی اصطلاحات کاربردی این زبان آشنا شوید. در فرانسه ممکن است بسیاری از افراد مقداری انگلیسی بلد باشند، اما چندان رغبتی به صحبت کردن به این زبان از خود نشان نخواهند داد. اگر با آن‌ها به زبان ملی خودشان صحبت کنید، قطعا بازخورد بهتری خواهید گرفت و با شما گرم‌تر رفتار خواهند کرد. این قانون اول سفر به فرانسه است.

لزوم آشنایی با زبان فرانسه

آشنایی با زبان فرانسوی در سفر به پاریس

banner_french-qprدر سفرتان به پاریس با توجه به شلوغی جاهای دیدنی و توریستی و صف‌های طولانی هر کدام از آن‌ها، بهتر است از قبل برنامه‌ی گردش خود را مشخص کنید تا بعداً مجبور نباشید پرسان پرسان خود را به مقصدتان برسانید. اما سوال پرسیدن از فرانسوی‌ها این خاصیت را دارد که حتی اگر ایما و اشاره‌ی جوابشان فایده‌ای برای شما نداشت، از شنیدن زبان آهنگین و زیبای فرانسه سرمست شوید! با تور اروپا به پاریس سفر کنید و از دیدنی های پاریس لذت ببرید. 

لزوم آشنایی با زبان فرانسه

آشنایی با زبان فرانسوی در سفر به پاریس

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×