اروپا

ارزان قیمت ترین هتل های رم در مرکز شهر

ارزان قیمت ترین هتل های رم

رم پایتخت ایتالیا و یکی از شهرهای شناخته شده در جهان است. رم برای تاریخ غنی خود، که هزاران سال قدمت دارد، معروف است. گردشگران بسیاری از سراسر جهان، حتی برای دیدن چند نگاه اجمالی به رم سفر می کنند. بنابراین رم دارای هتل های بسیاری است. اگر خواهان قیمت مناسب و معقول هستید، می توانید هتل هایی با قیمت حتی کمتر از ۲۰ یورو پیدا کنید و همچنین اگر اقامتی لوکس در هتل های ایتالیا را می پسندید، هتل هایی با قیمت ۳۰۰ یورو تا ۷۰۰ یورو یا ۹۰۰ یورو در هر شب بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند. در ادامه معروف ترین هتل های ارزان قیمت در مرکز رم را خواهید دید.

ارزان قیمت ترین هتل های رم

ارزان قیمت ترین هتل های رم

  • هتل مگیوره bed & breakfast maggiore یکی از کم قیمت ترین هتل های رم به شمار می رود که تنها ۰٫۵۷ مایل از کولوسئوم فاصله دارد. عنوان پایین قیمت ترین هتل رم یک دستاورد برای این هتل محسوب می شود. با این حال خدمات آن تقریبا نسبت به هتل های نزدیک قابل مقایسه است. نزدیکی به مترو و رستوران های خوب از دیگر مزیت های این هتل ارزان در رم است.
  • هتل آریوستو ariosto hotel rome یکی از هتل های مرکز شهر رم است که تنها ۰٫۶۳ مایل از کولوسئوم فاصله دارد. در این هتل خدمات استاندارد و مناسب دریافت خواهید کرد. این هتل ارزان در رم تنها ۱۵ دقیقه با ایستگاه مترو و اتوبوس فاصله دارد و با فاصله ای کم به معروف ترین جاهای دیدنی رم خواهید رسید. در حال حاضر قیمت برای قیمت در اتاق یک خوابه ۵۰ $ و اتاق دوخوابه ۶۵ $ می باشد.
  • هتل سوگجورنو soggiorno downtown rome نزدیکترین هتل به کولوسئوم است که تنها ۰٫۲۹ مایل با آن فاصله دارد. نزدیکی این هتل به ایستگاه مترو و جاذبه های دیدنی رم از مزایای اقامت در این هتل ارزان رم است. مسافران تور ایتالیا از اقامت در این هتل راضی بوده اند.
  • هتل ۶۹Manin Street Deluxe یکی از هتل های شهر رم است که تنها ۰٫۶۹ مایل با کولوسئوم فاصله دارد. این هتل با موقعیت بسیار عالی و داشتن کارکنان دلسوز و قابل اعتماد، گزینه مناسبی برای خانواده ها و کسانی که با کودکان و نوجوانان سفر می کنند. نزدیکی به ایستگاه مترو و رستوران های خوب و حلال از مزایای این هتل می باشد. مسافران تور اروپا از اقامت در این هتل راضی بوده اند.
  • هتل فیوری در مرکز شهر رم، در جایی که با ۱۵ دقیقه پیاده روی به بناهای تاریخی کلوسئوم ، فواره‌ی تروی و پله‌های اسپانیایی خواهید رسید. این هتل یکی از هتل های دوستاره است که درست کنار میدان ونیز (Venice) واقع شده است. این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد.
هتل فیوری رم

هتل فیوری رم

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×