اروپا

استادیوم پاناتینایکو آتن

استادیوم پاناتینایکو آتن

Panathinaiko Stadium

ورزشگاه پاناتینایکو یک استادیوم چندمنظوره در یونان و شهر آتن است که برای چندین رویداد ورزشی از جمله دو میدانی مورد استفاده قرار می گیرد. این ورزشگاه از بقایای یک استادیوم یونان باستان است و در حال حاضر یکی از قدیمی ترین ورزشگاه های جهان است. امروزه این ورزشگاه از دیدنی های آتن به شمار می رود. با تور یونان سفر کنید و از دیدنی های یونان بازدید کنید.

استادیوم پاناتینایکو آتن

استادیوم پاناتینایکو آتن

imagesاستادیوم پاناتینایکو جایی است که نخستین بازی‌های المپیک مدرن در سال ۱۸۹۶ در آنجا کلید خورد. استادیوم پاناتیناکوی آتن در محل استادیوم قدیمی به همین نام ساخته شده است. این استادیوم در قدیم برای بازی های المپیک ساخته شده است. این بازیها به افتخار الهه آتنا مورد استفاده قرار گرفت. ورزشگاه پاناتینانکو در منطقه مرکزی آتن Pangrati و در شرق باغ ملی قرار گرفته است. این استادیوم از جاهای دیدنی آتن است.

استادیوم پاناتینایکو آتن

استادیوم پاناتینایکو آتن

football-stadium-clipart-brazil_maracana_stadium_rانتهای زمین این استادیوم، یک مجسمه دو طرفه وجود دارد که به احتمال زیاد یکی از آنها مجسمه زئوس است. در نقطه مقابل این مجسمه دو طرفه، یک دری وجود داره که یک دالان بلند به اون وصل هست و میشه وارد اون شد. به احتمال زیاد این دالان به محل استقرار یا محل تمرین ورزشکارها وصل می شده و از طریق این تونل  ورزشکارها به میدان مسابقه وارد و یا  خارج می شده اند.

استادیوم پاناتینایکو آتن

استادیوم پاناتینایکو آتن

0060-0808-2313-5920_sports_fans_rooting_for_the_hoدر زمان باستان این استادیوم چوبی بوده و از آن برای بخش ورزشی بازی های پاناتنی استفاده می شده است. در سال ۳۲۹ قبل از میلاد این استادیوم به صورت مرمرین بازسازی شد. این استادیوم بزرگ به رنگ سفید و پوشیده شده توسط سنگ مرمر است. این استادیوم تنها استادیوم بزرگی در جهان است که یکپارچه از سنگ مرمر ساخته شده است. ظرفیت این استادیوم اکنون در حدود ۵۰ هزار نفر است و ساخت اولیه آن در حدود ۵۶۶ پیش از میلاد بوده است. با تور اروپا سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید. 

استادیوم پاناتینایکو آتن

استادیوم پاناتینایکو آتن

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×