اروپا

اسکله زلین ، جواهری در دریای بالتیک

اسکله زلین

اسکله زلین یکی از جاذبه های گردشگری آلمان است که در جزیره Ruegen واقع شده است . این جزیره در شمال شرقی آلمان در دریای بالتیک قرار دارد . این اسکله دارای یک رستوران در نزدیکی ساحل و یک جایگاه غواصی است و با ۳۹۴ متر طول ، به عنوان طولانی ترین اسکله در این جزیره است . این اسکله کوچک نماد معماری ساحلی است و توانسته گردشگران تور آلمان را به خود جذب کند . 
اسکله زلین

اسکله زلین

طرح های اولیه اسکله در سال ۱۹۰۱ با پیش بینی ۶۰ متر زده شد. اما این متراژ نمی توانست تعداد بسیار بالایی از بازدیدکنندگان را پاسخگو باشد . در سال ۱۹۰۶ اسکله با ۵۰۸ متر و یک رستوران ساخته شد . در سال ۱۹۱۸ این اسکله بوسیله یخ آسیب دید . در سال ۱۹۲۰ پل با آتش نابود شد . در سال ۱۹۲۴ پل دوباره توسط یخبندان آسیب دید . اسکله جدید در سال ۱۹۲۵ با یک پلت فروم و سالن کنسرت به طول ۵۰۰ متر ساخته شد . در زمستان ۱۹۴۱/۱۹۴۲ با یخبندان شدید و همچنین سال ۱۹۷۸ این پل مجدد ویران شد .

اسکله زلین در سال 1906

اسکله زلین در سال ۱۹۰۶

در طول سالیان نسبت به بازسازی اسکله کوتاهی شد ولی در سال ۱۹۹۱ رئیس جمهور آلمان ریچارد فون وایتسکر به حمایت از بازسازی اسکله پیوست و در ۲۷ اوت سال ۱۹۹۲ توسط معمار Göhrener مولر و هرمان بازسازی آغاز شد. افتتاح رسمی پل جدید در ۲ آوریل ۱۹۹۸ برگزار شد . این اسکله امروزه یکی از مهمترین دیدنی های آلمان به شمار می رود .

اسکله زلین

اسکله زلین

همانطور که گفتیم این اسکله دارای رستوران است . غذا خوردن در این رستوران واقعا خاص است و سادگی منحصر به فر و غذاهای بسیار خوشمزه سبب جذب گردشگران تور اروپا شده است . پس از قدم زدن آرامش بخش در اسکله به رستوران بروید و در یک فضای عالی غذای خود را نوش جان کنید . البته لازم به ذکر است غذاهای این رستوران بسیار گران است . همچنین می توانید غواصی کنید و از زیبایی های زندگی دریایی لذت ببرید .

اسکله زلین

اسکله زلین

اسکله زلین

اسکله زلین

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×