اروپا

اطلاعات مهم برای سفر به مونیخ

اطلاعات مهم برای سفر به مونیخ

مونیخ یکی از بزرگترین شهرهای آلمان است که جاذبه ها و مکانهای گردشگری و دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، تاریخی فراوان آن هر ساله گردشگران بیشتری را برای بازدید از دیدنی های آلمان در مونیخ به این شهر می کشاند. موزه ها و گالری های هنری بسیاری در مونیخ وجود دارد. برخی از معروفترین موزه های هنری مونیخ عبارتند از: آلته پیناکوتک (پیناکوتک قدیمی)، نویه پیناکوتک (پیناکوتک جدید)، پیناکوتک مدرن. از دیگر جاذبه های گردشگری مونیخ می توان به موزه آلمان، باغ انگلیسی و کلیسای زنان ما اشاره کرد. به نکاتی اشاره خواهیم کرد که در سفر به مونیخ راهنمای شما خواهند بود.

مونیخ

مونیخ

 • هر وسیله نقلیه‌ی عمومی که فکرش را بکنید در این شهر در دسترس است. از تراموا گرفته تا مترو. در مونیخ برای استفاده از شبکه ریلی می‌توانید بلیت یک روزه خریداری کنید که اگر در روز بیش از دو مسیر را هم امتحان کنید واقعاً می‌ارزد. همچنین اگر بیش از سه روز در مونیخ می‌مانید بلیت هفتگی بخرید. تقریباً تمامی شهر با شبکه ریلی پوشش داده شده است
 • مونیخ شهر فوتبال است. مغازه‌های تیم معروف بایرن‌ مونیخ؛ تیمی که علی‌دایی، علی کریمی و وحید هاشمیان در آن بازی می‌کردند را همه جای شهر می‌توان دید.
 • معمولاً موزه‌های مونیخ روزهای دوشنبه تعطیل‌اند. حواستان باشد که دوشنبه را برای بازدید از موزه‌ها انتخاب نکنید.
 • از مونیخ به راحتی می‌توان سفری یک‌روزه به شهرهای اطراف داشت، داخاو، استارنبرگ و نورمبورگ در آلمان و سالزبورگ در اتریش از نزدیک‌ترین شهرها به مونیخ‌اند.
 • هزینه‌ی هتل در مونیخ مانند سایر شهرهای اروپایی‌ست: به طور متوسط بین ۸۰ تا ۱۵۰ یورو برای یک اتاق دو نفره. بازدید از موزه‌ها و باغ وحش نیز بین ۳ تا ۱۰ یورو هزینه دارد؛ اما در نهایت مونیخ شهری‌ست که دیدارش به هر هزینه‌ای می‌ارزد. به‌خصوص اگر بین ماه‌های مه تا سپتامبر به آن‌جا سفر کرده باشید. باد و باران‌های پاییز و زمستان مونیخ بسیار شدید است، اما در عوض تابستان‌های بسیار مطبوعی دارد. در هر صورت، در هر فصلی، طبق شعار خود شهر: مونیخ شما را دوست دارد.
 • اگر با تور اروپا به آلمان و شهر مونیخ سفر کنید ، در این شهر کودکانتان سرگرم خواهند شد. مونیخ شهری‌ست پر از پارک‌ها و باغ‌های مختلف.

مونیخ

مونیخ

xigrq9kia-qpr

رستوران های ایرانی در مونیخ

 

 • ایمبیس شالیزار
  نشانی: خیابان سید ٢
 • آرابسک
  نشانی: خیابان کولباخ ٨٦
 • رستوران تهران
  نشانی: خیابان تنگ ٢٠

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×