اروپا

برترین امکانات جدید برای گردشگران در آتن

امکانات جدید در آتن

یونان با بیش از ۲۱ میلیون گردشگر در سال یکی از کشورهای توریست پذیر به شمار میاد. چه چیزی باعث میشه که گردشگران یونان رو انتخاب کنند؟ دیدن فرهنگ هایی که بعد از سالها هنوز حفظ شدن، شب زنده داری های هیجان انگیز و تاریخ باستانی آن. خیلیا آتن رو برای شروع یونان گردی انتخاب میکنن. مطمئنا اگه میخواید با تور یونان به آتن برید دربارش اطلاعاتی دارین. اینجا چند مکان برتر جدید برای استراحت، خوردن و تفریح رو براتون میگیم که آشنایی باهاشون خالی از لطف نیست.

امکانات جدید در آتن

امکانات جدید در آتن

sleep-clip-art-11418

خوابیدن

۱- هاستل سیتی سرکس City Circus

دو دوست این خوابگاه رو در مرکز شهر، جایی که در اطراف میتونید جنب و جوش و جریان زندگی در آتن رو ببینید، راه اندازی کردن. با اینکه این هتل در مرکز شهر قرار داره ولی برای مسافرانی که میخان از بعد از یک روز شلوغ به آرامش برسند، ایده آله. هزینه هرشب این هتل ۱۵ یوروست که خیلی به صرفس و میتونه تو هزینه هاتون صرفه جویی کنید.

۲- مسافرخانه آلیس Alice Inn

همچین مسافرخانه مناسبی در پلاکا شگفت آوره. معمار یونانی – ایرلندی مسافرخانه آلیس رو به مکانی گرم و آرامش بخش تبدیل کرده است. رفتار گرم مهماندارها هم باعث میشه که از انتخاب این محل برای استراحتتون راضی باشین. هزینه اقامت هرشب ۵۰ یوروست.

هتل در آتن

مسافرخانه آلیس

eating-dinner-clip-art-258229

خوردن و آشامیدن

۳- رستوران و بار لبک داک گاردن Black Duck Garden

اولین پارک عمومی مدرن در شهر آتن، باغ موزه آتن، با درختان نخل و چشمه ای روان بود. رستوران و باری لبک داک گاردن که تو این باغ هست، میزبان گردشگران آتنه. این رستوران مکانی آرامش بخش برای صرف صبحانه و یا قهوه تونه.

۴- رومانتسو Romantso

گروه behind Bios که فضایی هنری با نور قرمز در منطقه Keramikos به وجود آورده، برای طرح های دیگشون منطقه دیگه ای رو مدنظر گرفتن. بار رومانتسو در نزدیکی میدان Omonia قرار گرفته، مکان مناسبی برای وقتی که میخاین به آرامش برسید.

رستوران در آتن

رومانتسو

firefox_screenshot_2015-10-28t10-04-28-762z

دیدنی ها

۵- موزه غذاهای یونانی Greek Gastronomy Museum

در تابستان امسال برای اولین بار موزه غذاهای یونان در آتن باز میشه. مکان این موزه در خانه ای ۱۵۰ سااه در پشت بازار مرکزی مواد غذایی آتنه. ورودی این موزه شامل یک آموزش آشپزی نیم ساعته است. یه کافی نت تو حیاط هست و یک رستوران با منوی غذاهای یونانی هم تو این موزه وجود داره.

۶- موزه هنرهای معاصر Museum of Contemporary Art

اولین موزه هنرهای مدرن در آتن راه اندازی شده. این موزه که ساخت آن ۱۴ سال طول کشد، شامل آثار بیش از ۱۰۰ هنرمنده و در نزدیکی موزه آکروپلیس قرار داره.

موزه های یونان

موزه غذاهای یونانی

buy-20clipart-dcrlnggc9

خرید کردن

۷- فروشگاه Forget Me Not

همه کسانی که به آتن سفر می کنن واسه خرید سوغات به مغاز های پلاکا میرن. فروشگاه Forget Me Not هم چیزای جالبی داره که می تونید واسه سوغات و یا خودتون بخرید. ماکت های ساخته شده از زیبایی های یونان، عینک آفتابی، وسایل شنا و … چیزهایی هستن که توجهتون رو جلب می کنن.

۸- فروشگاه B38

طراحان جوان MIRELLA Manta و Ioli Michalopoulou اخیرا این بوتیک شیک رو در معروف ترین خیابان آتن افتتاح کردند. خرید از این فروشگاه بیار مقرون به صرفه س.

خرید در آتن

فروشگاه Forget Me Not

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×