اروپا

موزه انولید ، موزه جنگ پاریس

موزه انولید ، موزه جنگ پاریس

invalides , Paris War Museum

موزه جنگ که  یکی از دیدنی های پاریس به شمار می رود انولید نیز نامیده می شود. انولید به دستور لویی چهاردهم در سال ۱۶۷۴ با ابعادی به طول ۴۸۷ متر ، عرض ۲۵۰ متر و ارتفاع ۷۰ متر در قلب پاریس در جنوب سن و در امتداد پل الکساندر سوم ساخته شد . در قرن هجدهم ، موزه ارتش پاریس به اینجا منتقل شد . در سفر با تور فرانسه از این موزه دیدن کنید و تاریخ پر از جنگ پاریس را ورق بزنید . این مکان با معماری زیبایش هویت پاریس است .
انولید ، موزه جنگ پاریس

موزه انولید ، موزه جنگ پاریس

ساختمان اصلی این موزه به شکل صلیب  و به گونه معماری کلیسایی ساخته شده است و در زیر گنبد آن مقبره ناپلئون قرار دارد. در پایان قرن هفدهم تقریبا ۴۰۰۰ سرباز که در حقیقت سربازان قدیمی ناپلئون در جنگ هایش بودند در انولید نگهداری شده و مستمری بگیر آن بودند.

شما در این موزه علاوه بر آرامگاه فرمانروا ، یک سری کامل از یادگاری های ناپلئون نظیر کت ، کلاه، شمشیر، مجسمه ها و یک مجموعه کم نظیر از تصاویر و نقاشی از پیروزی ها ی ارتشش  و جنگ های درخشان و با شکوه او راملاحظه خواهید نمود.

انولید ، موزه جنگ پاریس

موزه انولید در فرانسه

انولید ، موزه جنگ پاریس

موزه انولید در پاریس

اولین موزه ای که در انولید می بینید ، موزه نبردهای معاصر است . در این بخش پرچم هيتلر نازی ، آمريكا ، نامه ها و مدالهاي جنگ… را خواهید دید . موزه دیگری به نام ماکت ها و نقشه در این مجموعه وجود دارد . فضایی تاریک با نورپردازی های نقطه ای بر روی ماکت ها که در وع خودش منحصر به فرد بود .

درست زیر گنبد ، قبر بزرگ و آرامگاه ناپلئون را خواهید دید که در اطرافش نیز مقبره برخی از خاندانش و سربازان وجود دارد . این موزه یکی از مهمترین دیدنی های فرانسه است .

انولید ، موزه جنگ پاریس

موزه انولید فرانسه

هزینه بازدید از موزه  انولید حدود ۸٫۵ یورو برای هر نفر بوده و برای افراد زیر ۱۸ سال مجانی است . موزه انولید هر روز بجز اولین دوشنبه هر ماه و نیز ایام تعطیلات ملی فرانسه برای بازدید عموم باز می باشد. در سفر با تور اروپا طوری برنامه ریزی کنید که حتما از این موزه دیدن کنید . 

انولید ، موزه جنگ پاریس

 

انولید ، موزه جنگ پاریس

موزه انولید پاریس

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×