اروپا

اپرا گارنیه پاریس

اپرا گارنیه پاریس

Opéra Garnier

کاخ گارنیه یکی از پرشکوهترین آثار تاریخی و دیدنی های پاریس و مهم ترین دیدنی های اروپاست که طی سده ی نوزدهم ساخته شده است . این کاخ صحنه ی بسیاری از اپراها، باله ها و کنسرتهای موسیقی کلاسیک بوده است. این بنا بخشی از بازسازی بزرگ شهر پاریس در دوران امپراتوری دوم فرانسه و توسط ناپلئون سوم فرانسه بوده بارون هاوسمن بر آن نظارت داشته است. 

اپرا گارنیه پاریس

اپرا گارنیه پاریس

clay-illustration-of-a-3d-opera-singer-woman-perfoکاخ گارنیه یا اپرا گارنیه محل برگزاری اپراهای شهر پاریس از سال ۱۸۷۵ تا ۱۹۸۹ میلادی بوده است. این کاخ در ۱۸۶۲ توسط شارل گارنیه شروع به ساخت و در سال ۱۸۷۵ افتتاح شده است. در سال ۱۸۵۸، ۱۲۰۰۰ متر مربع زمین برای ساخت تئاتر، اپرا و رقص های باله در نظر گرفته شد. پروژه ساخت بنا در سال ۱۸۶۱ توسط شارل گارنیه به عهده گرفته شد و در سال ۱۸۶۲ ساخت آن با الهام از سبک معماری یونانی و رومی آغاز شد. این کاخ یکی از باشکوه ترین کاخ های فرانسه به شمار می رود.

اپرا گارنیه پاریس

اپرا گارنیه پاریس

firefox_screenshot_2015-01-05t13-11-36-789z-thmbاپرای گارنیه (Opéra Garnier) یا کاخ گارنیه (Palais Garnier) یکی از زیباترین ساختمان های پاریس است. . سالن آن ۱۶۰۰ صندلی دارد و بیش از صد سال است که در آنجا تئاتر و اپرا برگزار می‌شود. در ساختمان اپرا، کتابخانه و موزه و فروشگاه نیز وجود دارد . ین ساختمان همچنین یک بالکن بزرگ دارد که می توان در آن پاریس را دید. کاخ گارنیه، موزه ی اپرا را هم در خود جای داده که سه قرن لباس، پردههای پشت صحنه، قرقره ها و بسیاری اشیای خاطره انگیز دیگر را به نمایش گذاشته است.  با تور اروپا  و یا تور فرانسه سفر کنید و از دیدنی های فرانسه در پاریس دیدن کنید.

اپرا گارنیه پاریس

اپرا گارنیه پاریس

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×