اروپا

ایبیزا جزیره ای زیبا در اسپانیا

ایبیزا اسپانیا

شهر ایبیزا یک جزیره واقع در دریای مدیترانه است. این جزیره در نزدیکی شهر والنسیای اسپانیا قرار دارد. ایبیزا یکی از بهترین شهرهای اسپانیا است. این شهر یا در واقع این جزیره پر از زیبایی های طبیعی و فضای فوق العاده برای جذب گردشگر است. بیشتر افرادی که با تور اروپا به اسپانیا سفر می کنند، نخستین اولویتشان رفتن به این جزیره و لذت بردن از فضا و مناظر طبیعی آن است.

ایبیزا اسپانیا

ایبیزا اسپانیا

images-qprشهر ایبیزا از حدود سال های ۶۰۰ قبل از میلاد مسیح وجود دارد. در آن زمان فنیقی ها به آنجا رفته بودند. یونانی ها نیز در زمان سلطنت فنیقی ها وارد این جزیره شدند. ایبیزا بخش از امپراطوری روم باستان بوده است و در طول تاریخ تغییرات بسیار در آن به وجود آمده است. این شهر همچنین مدتی هم تحت حکومت و سلطنت مسلمانان بوده است.

ایبیزا اسپانیا

ایبیزا اسپانیا

firefox_screenshot_2015-01-25t12-44-05-867z-qprجزیره ایبیزا در طول تاریخ همیشه مورد توجه گردشگران بوده است. این جزیره که به نام های یابسه یا ایویزا نیز شهرت دارد. جزیره ایبیزا، در کنار شن های طلایی و دریای آبی، موسیقی و جشن های موسیقیایی بسیار جذابی نیز دارد که باعث شده افراد بسیاری از سراسر دنیا آن رابه عنوان یکی از بهترین مکان های گردشی انتخاب و به آن سفر کنند.

ایبیزا اسپانیا

ایبیزا اسپانیا

canstock3628015-qprایبیزا جزو مکان هایی است که سالانه افراد بسیاری را به سمت خود می کشاند. اسپانیا دومین کشور جهان بعد از آمریکاست که بیشترین درآمد را از صنعت توریسم دارد. جزیره ایبیزا به دلیل جشن های تابستانی و برنامه های شادی که در ساحل دارد، سالانه افراد بسیاری به سمت خود می کشاند. این جزیره واقعا زیباست و امکانات و جاذبه های مختلفی برای  جذب گردشگر دارد.

ایبیزا اسپانیا

ایبیزا اسپانیا

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×