اروپا

بازار سنت کوين دیدار از گذشته پاریس

بازار سنت کوين پاریس

Marche St. Ouen Paris

اگر به دنبال لوازم آنتیک و قدیمی مانند مبلمان قدیمی ، اشیاء عجیب و غریب و یا لباسهای قدیمی هستید ، بدون شک بازار سنت کوین پاریس اتخاب بسیار مناسبی برای شماست. بازار سنت کوين یکی دیگر از مراکز خرید پاریس در شمال این شهر واقع شده است. با تور فرانسه سفر کنید و از بهترین مراکز خرید فرانسه دیدن کنید. 

بازار سنت کوين دیدار از گذشته پاریس

بازار سنت کوين پاریس

outdoor_bazaar_clip_art-600x552-qprبازار سنت کوین بزرگترين مرکز فروش لوازم آنتيک و عتيقه جات است که به قرن نوزده بازميگردد. در طی روزهای هفته رفتن به این بازار، براي جلوگيري از مواجهه شدن با شلوغي بهتر از آخر هفته ها است. این بازار در شمال پاریس قرار دارد و یکی از زیباترین محله ها در پاریس است. بازار سنت کوین یکی از بهترین مراکز خرید پاریس و مراکز خرید فرانسه به شمار میرود.

بازار سنت کوين دیدار از گذشته پاریس

بازار سنت کوين پاریس

bazaar-clipart-bazaar-qprبا گشت و گذار در اين بازار ميتوانيد لوازم منزل ، عروسک ، جواهرات و هر چیز قدیمی که به گذشته فرانسه مربوط است را پيدا کنيد. شايد اگر خوش شانس باشيد نيز تابلوهاي نقاشي قديمي را بتوانيد در اينجا پيدا کنيد.با تور اروپا سفر کنید و از مراکز خرید اروپا لذت ببرید.

بازار سنت کوين دیدار از گذشته پاریس

بازار سنت کوين پاریس

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×