اروپا

باغ ملی آتن

باغ ملی آتن
National Garden Athens

باغ ملی یک پارک عمومی در مرکز پایتخت یونان ، آتن است. این پارک درست در پشت ساختمان پارلمان یونان ( کاخ قدیمی ) واقع شده است و تا جنوب جایی که منطقه Zappeion است، ادامه دارد. این باغ باغ ملی آتن در سال ۱۸۴۰ به دستور ملکه آمالیا ساخته شد و محل زندگی بیش از ۵۰۰ گونه گیاهی و تعداد بسیاری حیوان از جمله طاووس ها، اردک ها و لاک پشت ها میباشد.

باغ ملی آتن

باغ ملی آتن

imagesباغ ملی یکی از جاذبه های گردشگری آتن در مساحتی ۱۵،۵ هکتاریست که در مرکز آتن قرار گفته است. باغ ملی آتن باغی سرسبز و آرام که چند ویرانه باستانی، سر ستون های قرنطی، موزاییک ها و نیم تنه های بسیاری از دولتمردان و اشخاص مشهور یونان را نیز در خود جای داده اند. این باغ یکی از بهترین دیدنی های آتن و دیدنی های یونان به شمار میرود.

باغ ملی آتن

باغ ملی آتن

imaesباغ سلطنتی سابق که از مهمترین دیدنی های اروپاست ، در سال ۱۹۲۰ به روی عموم باز شد و به “باغ ملی ” تغییر نام داد. این باغ سه ورودی دارد. ورودی اصلی آن در بلوار Vasilissis Sophias ، یک ورودی در خیابان Herodou Attikou و ورودی دیگر به پارک Zappeion متصل می شود. از طلوع صبح تا غروب آفتاب از این باغ می توانید دیدن کنید. اگر با تور اروپا و یا تور یونان همراه با فرزندتان سفر کرده اند، علاوه بر این باغ، مکان های دیگری برای سرگرم کردنش وجود دارد که خاطره ای شیرین در ذهنشان باقی بماند.

باغ ملی آتن

باغ ملی آتن

باغ ملی آتن

باغ ملی آتن

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×