اروپا

باغ وحش فرانکفورت

باغ وحش فرانکفورت

تمساح ، گوریل ، شیر و کرگدن ؛ آیا به آفریقا سفر کرده ای؟ باغ وحش فرانکفورت منطقه ای سبز در مرکز شهر فرانکفورت می باشد. در این باغ وحش شما می توانید بیش از ۴۵۰۰ از حیوانات و بیش از ۴۵۰ گونه را ببینید. این باغ‌وحش در سال ١٨٥٨ میلادی در سیزده هکتار زمین بنا شد و دومین باغ‌وحش قدیمی آلمان است و یکی از مراکز تفریحی آلمان به شمار می رود.

باغ وحش فرانکفورت

باغ وحش فرانکفورت

original-798558-1-qprمی توانید در این باغ وحش که از مراکز تفریحی فرانکفورت است ، ببر باشکوه و مغرور آفریقایی و یا در نزدیکی آن سمور را ببینید . همچنین از حیوانات دریایی همچون ماهی ، اسب دریایی ، پنگوئن ، مارها و تمساح ها در آکواریوم بزرگ این باغ وحش دیدن کنید. دیدن میمون ها در یک  جنگل واقعی لذت بخش است. حیوانات در باغ وحش فرانکفورت در محیط طبیعی زندگی می کنند و شما می توانید زندگی آنها را لمس کنید. باغ وحش فرانکفورت برنامه های گسترده ای از جمله جشنواره برای تمام اعضای خانواده ، نمایشگاه ها و تورهای مختلف ، و همچنین برنامه های آموزشی برای  دانش آموزان مدارس ابتدایی و متوسطه ، دانشجویان ، معلمان، استادان و هر کسی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد باغ وحش است، ارائه می دهد. با تور اروپا و یا تور آلمان سفر کنید و از بهترین مراکز تفریحی اروپا در آلمان لذت ببرید.

باغ وحش فرانکفورت

باغ وحش فرانکفورت

money-clipart-qpr

هزینه بلیط باغ وحش فرانکفورت

  • بزرگسالان  ۱۰ €
  • کودکان کمتر از ۶ سال  ۵ €
  • افراد معلول ( با درجه ای از ناتوانی در ۵۰٪ یا بیشتر) فقط با ID ) 5 €
  • بلیط خانواده € ۲۵

telling_time-qpr

ساعت بازدید از باغ وحش

 

  • تابستانها از ساعت ۹ صیح تا ۷ بعدازظهر
  • زمستان ها از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر

باغ وحش فرانکفورت

باغ وحش فرانکفورت

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×