اروپا

باغ وحش هاگن بکس هامبورگ

باغ وحش هاگن بکس

باغ وحش هاگن بکس که یکی از دیدنی های هامبورگ به شمار می رود، در شمال شرقی منطقه استلینگن واقع شده است. این باغ وحش از بهترین باغ وحش های جهان است که گونه های نادری از حیوانات را دارد. این حیوانات در رفاه کامل و در شرایطی مشابه با شرایط مکانی که از آنجا آمده اند، نگهداری می شوند. بعضی از حیوانات در فضای باز محصور و برخی دیگر در محیط های سنگی یا دورن گودال های عمیق و بزرگ آب زندگی می کنند. این مکان، محیطی بی نظیر برای سپری کردن اوقاتی مفرح و پرهیجان می باشد. با تور آلمان سفر کنید و از مراکز تفریحی اروپا در این کشور بازدید کنید.

باغ وحش هاگن بکس

باغ وحش هاگن بکس

original-798558-1-qprباغ وحش هاگن بکس در سال ۱۹۰۷ میلادی توسط کارل هاگن بک جی آر، تأسیس شد. هاگن بکس نخستین باغ وحشی بود که در آن  بجای قفس، در اطراف محل های نگهداری حیوانات خندق هایی حفر شده بود. خندق ها به گونه ای حفر شدند که کوچکترین آسیبی به زیبایی باغ وحش وارد نکنند. به همین دلیل، حیوانات موجود در باغ وحش در شرایطی بسیار بیشتر شبیه به شرایط طبیعی نگهداری می شدند.  نخستین صخره مصنوعی برای میمون ها در سال ۱۹۱۱ میلادی توسط کارل هاگن بک در این باغ وحش طراحی و ساخته شد که خود به یکی دیگر از دیدنی های اروپا تبدیل شد.

باغ وحش هاگن بکس

باغ وحش هاگن بکس

باغ وحش هاگن بکس

باغ وحش هاگن بکس

zoo-for-z-qprیک مرکز مخصوص حیوانات گرمسیری نیز در این باغ وحش ایجاد شده که نمایش حیرت انگیزی از دلفین ها را در معرض دید تماشاگران قرار می دهد. می توانید در این باغ وحش به حیوانات غذا دهید  و همچنین  بر فیل ها و اسب های پونی سوار شوید. گردشگران به راحتی و با استفاده از خط ۲ مترو یا خطوط اتوبوسرانی ۳۹، ۱۸۱، ۱۹۰ و ۲۸۱ که همیشه در ایستگاه روبروی باغ وحش آماده سرویس دهی هستند، می توانند به باغ وحش بروند. اگر می خواهید با تور اروپا به آلمان و شهر هامبورگ سفر کنید ، از این باغ وحش که  هم از دیدنی های آلمان و هم از  مراکز تفریحی آلمان به شمار می رود ، دیدن کنید.

باغ وحش هاگن بکس

باغ وحش هاگن بکس

باغ وحش هاگن بکس

باغ وحش هاگن بکس

 زمان بازدید از باغ وحش هاگن بکس

  • از اول نوامبر (۱۰ آبان) تا سی و یکم مارس (۱۱ فروردین)
  • شنبه تا جمعه : ۹ صبح الی ۴:۳۰ بعد از ظهر
  • از اول آوریل (۱۲ فروردین) تا سی و یکم اکتبر (۹ آبان)
  • شنبه تا جمعه : ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر

باغ وحش هاگن بکس

باغ وحش هاگن بکس

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×