اروپا

ایالت باواریا آلمان ، سرزمین قلعه ها

باواریا

بایرن یکی از ایالتهای آلمان و بزرگترین استان این کشور است که با بیش از ۱۱۰۰ موزه و کلکسیون هنری ، سالانه بیش از ۲۰ میلیون نفر گردشگر را به خود جلب می کند. مردم این ایالت به داشتن گنجینه ای از بناهای تاریخی به خود می بالند. پایتخت ایالت باواریا مونیخ است. طبیعت و آب و هوای این ایالت بسیار دلپذیر است: قله های پوشیده از برف آلپ، رودخانه های پرآب و جنگل های سرسبز و باطراوت، حال و هوای رمانتیکی به باواریا می دهد. با تور اروپا و یا تور آلمان سفر کنید و از طبیعت باواریا لذت ببرید.

باواریا

باواریا

11970859061353977160egonpin_paisaje_3-svg-med-qprباواریا دریاچه های زیبا و پرجاذبه بسیاری دارد از جمله می توان به Chiemsee، Starnberger See و Tegernsee اشاره کرد. گردشگران زیادی برای گذراندن ساعاتی، به کنار این دریاچه های تماشایی می روند و در آرامش طبیعی این منطقه استراحت و تجدید قوا می کنند.  جشنواره ریچارد واگنر هر سال تابستان برگزار می‌شود جشنِ اُکتُبر (Oktoberfest) که هرساله در مونیخ، بِه مناسبت ازدواج پادشاه بایرن در سال ۱۸۱۰ برگزار می‌شود یکی از بزرگترین کارناوالهای همگانی در سراسر دنیاست که با نوشیدن آبجوی معروف باواریا همراه است. برعکس سایر ایالت‌هایِ آلمان، کاتولیکها در این اُستان با ۵۸/۵۰٪ جمعیت در اکثریت هستند.

باواریا

باواریا

nature-clipart-background-1-qprدر قسمت شمالی باواریا، قلعه های پرجلال و جبروت و صومعه های بسیار دیدنی خودنمایی می کند. یکی از مناظر زیبا در باواریا، جاده رمانتیک (Romantic Road) است که از شهرتی جهانی برخوردار می باشد. این جاده در کنار قصر قدیمی نوی شوان شتین (Neuschwanstein) که خود یکی از محبوب ترین دیدنی های آلمان به شمار می رود و نیز در کنار شهر کوچک و کوهستانی فوسن (Füssen) در دامنه کوه های آلپ امتداد یافته است. قلعه «نوی شوان شتین» که توسط پادشاه وقت باواریا به نام لاودیگ دوم، در بلندای کوه ساخته شده است، اکنون میزبان رویدادی جهانی به نام «جشن اکتبر» است که یکی از بزرگترین جشن های دنیا به شمار می رود. 

باواریا

باواریا

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×