اروپا

برج برلين نماد کشور آلمان

برج برلين

Fernsehturm Berlin

Fernsehturm یک برج تلویزیونی در مرکز برلین است. این برج در نزدیکی الکساندر است. الکساندر یک منطقه مربع شکل در منطقه مرکزی میته (Mitte) است که مرکز حمل و نقل عمومی برلین می باشد. برج برلین با ارتفاع ۳۶۸ متر ، بلندترین ساختار در آلمان ، و چهارمین ساختمان بلند در اروپاست. این برج تلویزیونی یکی از بهترین دیدنی های آلمان و جاذبه های گردشگری برلین به شمار میرود.

برج تلویزیون برلين

برج برلين

k5489536برج برلين که یکی از دیدنی های برلین به شمار می رود، توسط دولت جمهوري دموکراتيک آلمان بين سالهاي ۱۹۶۵ و ۱۹۶۹ ساخته شد. ارتفاع اين برج تلویزیونی ۳۶۸ متر و تعداد طبقات آن ۱۴۷ مي باشد. قطورترین قسمت شفت برابر ۳۲ متر و کوچکتــرین قـــطر آن ۸ متر می باشد. در وسط این برج یک پلت فرم بازدیدکننده و رستوران گردان قرار دارد که هر ۳۰ دقیقه یک بار می چرخد. با نشستن در این رستوران میتوانید شهر برلین را نظاره گر باشید.

برج تلویزیونی برلين

برج برلين

k5489536برج مخابراتی برلین یکی از نمادهای برجسته آلمان به شمار می رود و اغلب در فیلم ها برای شات هایی از برلین استفاده می شود. برج برلـــین پیــرامون خود از محوطه سازی برخوردار است. ساخت این مجموعه ۴ سال به طول انجامید و سرانجام در سال ۱۹۶۹ به اتمام رسید. این برج با توجه به نزدیکی اش به الکساندر، گاهی اوقات الکس برج نامیده می شود. با تور اروپا و یا تور آلمان سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.

برج های برلين

برج برلين

برج تلوزیون برلين

برج برلين

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×