اروپا

بهترین شهرهای آلمان برای گردشگری و زندگی

همانطور که میدانید کشور زیبای آلمان از بهترین و محبوبترین کشورهای اروپا میباشد . آلمان علاوه بر مناطق سرسبز و زیبا ، پر است از کاخ های زیبا که این کشور را به مکانی مهم و جذاب برای گردشگران از جای جای دنیا تبدیل کرده است . در متن زیر اشاره ای داریم به بهترین شهرهای آلمان برای گردشگری و زندگی ، برای شما مسافران عزیز که قصد سفر به این کشور سرسبز و دیدنی اروپا را دارید .


مونیخ

اولین شهری که خدمتتان معرفی میکنیم مونیخ میباشد که میتوان گفت که به لحاظ صنعتی و فرهنگی رقیب بزرگ شهر برلین است . مناطق و منظره های بسیار هیجان انگیز ، مجموعه باغ های سرسبز ، دریاچه‌ها و کوه‌های سرسبز و جنگلهای زیبا و دیدنی  از ویژگی‌های این شهر است که در وصف نمیگنجد . یکی از اماکن بسیار جذاب و دیدنی شهر مونیخ کلیسای بانوی ما است ونماد این شهر نیز خوانده میشود . این بنا داری دو گنبد زیبا میباشد که تقریبا از تمام نقاط شهر قابل دیدن است .
میدان مارین پلاتز که در قلب مونیخ است نیز از مکانهای دیدنی دیگر این شهر است ، قابل ذکر است که مکانی تاریخی است و اجراهای خیابانی در آن برگذار میشود . یکی دیگر از اماکنی دیدنی شهر مونیخ پارک انگلیشر گارتن است که بزرگترین پارک شهری اروپا است و دارای دو باغ خرس ، بتکده‌ی چینی ، خانه‌ی چای ژاپنی و دارای یک معبد با معماری یونانی میباشد . و از بهترین شهرهای آلمان برای گردشگری و زندگی است .

بهترین شهرهای آلمان برای گردشگری

بهترین شهرهای آلمان برای گردشگری

فرانکفورت

شهر فرانکفورت هم یکی از بزرگترین شهرهای کشور آلمان و میتوان گفت مرکز فرهنگی و اقتصادی آلمان است . فرانکفورت محل تولد معروف‌ترین نویسنده‌ی آلمان جناب گوته میباشد که یکی از جذابیت های این شهر این است که زندگی مدرن و سنتی با هم ادغام شده است .این شهر دارای یک برج بلند و اصلی میباشد که تمام شهر از فراز آن قابل دیدن است . یکی دیگر از دیدنی های فرانکفورت باغ گیاه‌شناسی است . محیط این باغ شما را به دشت‌های آفریقایی و گیاهان گرمسیری جنگل‌های انبوه تا باغ‌های گل زیبای اروپایی خواهد برد . شما مسافران عزیز با سفر به فرانکفورت میتوانید به باغ وحش معروف آن سر بزنید . و از حیوانات آن دیدن فرمایید .

بهترین شهرهای آلمان برای گردشگری

بهترین شهرهای آلمان برای گردشگری

هامبورگ

شهر هامبورگ به لحاظ بزرگی دومین شهر آلمان میباشد . بسیاری از مسافران که به این شهر سفر نموده اند آن را بهترین شهر دنیا می دانند . این شهر دارای دریاچه ها و رودخانه های فراوانی است . هامبورگ دارای آبراههای پیوسته ای میباشد که مسیر عبور کشتیهای گردشگری است . هامبورگ بزرگترین بندر کشور آلمان محسوب میشود که در گذشته همانند یک قصر بوده است .گردشگران و مسافران عزیز می‌توانید با سفر به هامبورگ تفریحات خود را با قایق شروع نمایید و با پیاده‌روی و گشت و گذار در ساحل و خوردن غذاهای خوشمزه  وطعمی بسیار عالی در رستوران ریو که رستورانی بسیار دیدنی که روبروی آن دریا بسیار زیبا جلوه میکند .

بهترین شهرهای آلمان برای گردشگری

بهترین شهرهای آلمان برای گردشگری

به طور کلی آلمان بسیار زیباست و شما که قصد سفر به اروپا را دارید از گزینه های بسیار خوب میتواند باشد و بهترین شهرهای آلمان که برای گردشگری و زندگی اشاره شد گزینه های بسیار مناسبی است . اما شما مسافران گرامی برای وقت و تحویل ویزای سفارشی فوری میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید و یا به سایت یورو ۳۶۵ برای اطلاعات دقیق مراجعه فرمایید .

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×