اروپا

تئاتر بزرگ بوردو از جاذبه های گردشگری فرانسه

تئاتر بزرگ بوردو

یکی از دیدنی های فرانسه که گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند ، تئاتر بزرگ بوردو است. ساختمان تئاتر بزرگ بوردو یکی از نمونه های چشم گیر و زیبای معماری فرانسه است. این ساختمان فوق العاده زیبا در سال ۱۷۸۰ میلادی ساخته شده است. تئاتر بزرگ بوردو در میان محلی ها با نام گراند تئاتر شناخته می شود. دلیل محبوبیت و شهرت این تئاتر را باید تئاتر باله ای دانست که در سال ۱۷۸۹ میلادی برای نخستین بار در آنجا برگزار شد. .

تئاتر بزرگ بوردو

تئاتر بزرگ بوردو

4c9zgkkki-qpr گراند تئاتر یکی از جذاب ترین و پربیننده ترین سالن های اپرا و تئاتر در شهر بوردو در کشور فرانسه است و باید آن را یکی از بزرگ ترین بناهای معماری فرانسه به شمار آورد. طراحی این ساختمان به عهده ویکتور لوئیس بوده است. او برای طراحی زیبایش جایزه بزرگ رم را نیز دریافت کرد. لوئیس همچنین طراحی کاخ سلطنتی و تئاتر Francis را نیز انجام داده است. این بنا در واقع ترکیبی از فرهنگ و پیشینه غنی کشور فرانسه به شمار می رود. طراحی این ساختمان به گونه است که دوازده ستون مجزا دارد و هر کدام از این ستون ها با مجسمه الهه های یونان تزئین شده اند. تعداد الهه های شعر و موسیقی، نه مجسمه و رب النوع های دیگر که ونوس، جونو و مینوروا نام دارند سه مجسمه دیگر را شامل میشود.

تئاتر بزرگ بوردو

تئاتر بزرگ بوردو

reassurance-clipart-theatre-clip-art-rig7xl4xt-qpr شهر بوردو جذابیت های بسیاری دارد اما تئاتر بزرگ به دلیل ساختار و معماری منحصربه فرد جزو جذاب ترین مناطق گردشگری این شهر است. اگر قصد دارید با تور اروپا سفر کنید ، شانس دیدن این بنا که از دیدنی های بوردو به شمار می رود را از دست ندهید. تئاتر بزرگ بوردو بیشتر برای تئاترهای باله اپرا و اجرای ارکستر سمفونیک بزرگ بوردو مشهور است. یعنی در واقع در کنار همه زیبایی های معماری و منحصر به فرد بودن طراحی اش، باید به برنامه هایی که در آن اجرا می شود نیز توجه کرد. تئاتر بزرگ برنامه های و ساعت های مختلفی برای اجرا و پخش برنامه هایش دارد و می توانید اوقات فراغت خود را در یکی از مراکز تفریحی فرانسه سپری کنید. به همین دلیل باید پیش از بازدید، از مسوول سالن در مورد ساعات بازدید سوال بکنید.

تئاتر بزرگ بوردو

تئاتر بزرگ بوردو

 

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×