اروپا

ایوان اروپا در آلمان

تراس برول درسدن

Brühl’s Terrace

تراس برول که از قرن ۱۹ میلادی به عنوان ایوان اروپا شناخته شده است. سکوهای پلکانی این تفریحگاه منظره زیبایی رو به رودخانه و نهرهای معروف WeisseFlotte دارند. می‌تونید روی نیمکت‌های کناری بشینید و به تماشای منظره و یا تماشای رهگذران دیگه مشغول شید و قهوه‌ای در کافه‌های اون حوالی بنوشید و یکی از صحنه های بسیار زیبا در سفرتون به آلمان داشته باشید.

تراس برول درسدن

تراس برول درسدن

imagesنام بالکن درسدن بیشتر برای برجی در ۶ کیلومتری شرق رودخانه الب استفاده می شه. ایوان اروپا یا تراس برولش (Bruhlsche Terrace) در گذشته قسمتی از قلعه‌ی قدیمی شهر بوده است. این مکان از مراکز تفریحی آلمان به شمار می رود. در دوردست های ساحلی درسدن قرن هجدهمی و زیبای نوشتاد واقع شده که تقریبا از دست بمباران های جنگ در امان مانده و جمعیت زیادی را جذب مغازه ها، کافه ها، رستوران ها و تفریحات شبانه خود می کنه.

تراس برول درسدن

تراس برول درسدن

firefox_screenshot_2015-09-11t20-13-59-964zایوان اروپا کنار رودخانه‌ی الب (Elbe) واقع شده و به یکی از مکان های گردشگری محبوب اهالی شهر و هم‌چنین توریستان تبدیل شده است. شاید بهترین مکان برای شروع گردشی در جاذبه های درسدن قدم زدن در امتداد Bruhlsche Terrasse باشه. با تور اروپا و یا تور آلمان سفر کنید و از مراکز تفریحی اروپا در آلمان لذت ببرید.

تراس برول درسدن

تراس برول درسدن

تراس برول درسدن

تراس برول درسدن

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×