اروپا

تروپیکال آیلند، سفر به جزایر کارائیب

تروپیکال آیلند

Tropical Island

برا تعطیلات آماده اید؟ میخواید به جنگل های استوایی سفر کنید و در سواحل شنی دریای گرمسیری قدم بزنید؟ با رفتن به تروپیکال آیلند احساس متفاوتی را تجربه می کنید. این مکان تفریحی در آلمان یکی از هیجان انگیزترین تفریحات بچه ها و خانواده هاشونه. با تور آلمان سفر کنید و از مراکز تفریحی آلمان لذت ببرید.

تروپیکال آیلند

تروپیکال آیلند

imagesتروپیکال آیلند در ۶۰ کیلومتری جنوب برلین و ۱۰۰ کیلومتری شهر درسدن واقع شده است. می تونید با مترو و قطار به راحتی و به سرعت به این مرکز تفریحی آلمان بروید. به علاقمندان به آب و تفریحات تابستانی در استخر تفریحی “تروپیکال آیلند” در شهر براند آلمان احساس بودن در آب و هوای منطقه کارائیب دست می‌دهد. آب و هوای مناسب، سواحل شنی سفید، درختان نخل و آبشار باعث میشه خاطره ای دلچسب از سفر به آلمان داشته باشین. 

تروپیکال آیلند

تروپیکال آیلند

firefox_screenshot_2015-09-08t08-58-40-691zدر این استخر تفریحی ساحلی شنی در کنار درختان مناطق حاره و کلبه‌های ساخته شده از بامبوس در کنار عکس‌های عظیمی از مناطق گرمسیر، احساسی واقعی از بودن در این منطقه جغرافیایی را به علاقمندان منتقل می‌کند. همه‌روزه بیش از ۵ هزار نفر از این استخر تفریحی دیدن می‌کنند. این مکان در تمام طول سال شبانه روز باز است. فقط در کریسمس چند روزی تعطیل می شود. با تور اروپا سفر کنید و از مراکز تفریحی اروپا لذت ببرید.

تروپیکال آیلند

تروپیکال آیلند

 

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×