اروپا

تله کابین سانتورینی یونان

تله کابین سانتورینی یونان

Cable Car

تله کابین سانتورینی یونان توسط اوانگلوس نیمیکاس تاسیس شد، وی در سال ۱۹۷۹ میلادی اقدام به تأسیس بنیاد لولا و اوانگلوس نیمیکاس کرد که تمامی هزینه های مربوط به تله کابین اعم از خرید تجهیزات، نصب و راه اندازی آن را بر عهده گرفت. تله کابین سانتورینی ارجح ترین راه برای بالا و پایین رفتن از کوه آتشفشان این شهر است. با تور یونان سفر کنید و از مراکز تفریحی یونان لذت ببرید.

تله کابین سانتورینی یونان

تله کابین سانتورینی یونان

ltdoag9xc-qprبا سوار شدن به تله کابین بسیار لذت خواهید برد ، چراکه صحنه های زیبا و اعجاب انگیزی از کوه آتشفشان از فراز صخره ها در طول مسیر مشاهده خواهید کرد. این کار همچنین انرژی و توان شما را برای رفتن به روستاهای زیبای منطقه، حفظ خواهد کرد. طی این مسیر تا بالای تپه که در ارتفاع ۲۲۰ متری قرار گرفته، فقط سه دقیقه بطول می انجامد.

تله کابین سانتورینی یونان

تله کابین سانتورینی یونان

firefox_screenshot_2015-03-21t10-39-00-875z-qprتله کابین سانتورینی یکی از تفریحات در یونان است. این تله کابین قادر است در هر ساعت ۱۲۰۰۰ نفر را جابجا کند. از درآمد حاصل از فروش بلیط تله کابین برای توسعه و حفظ شهر آتشفشانی سانتورینی استفاده می شود. با تور اروپا سفر کنید و از تفریحات اروپا و مراکز تفریحی اروپا لذت ببرید.

تله کابین سانتورینی یونان

تله کابین سانتورینی یونان

firefox_screenshot_2015-03-21t10-37-48-126z-qpr

اطلاعات و جزئیات لازم در مورد تله کابین سانتورینی:

 

  • ساعات استفاده صبح زود از تله کابین در ماه آوریل شامل ۶:۳۰، ۶:۴۰ و ۶:۵۰ می باشد. سپس از ساعت ۷ صبح الی ۹ شب هر ۲۰ سرویس تله کابین وجود دارد.
  • در ماه های می، سپتامبر و اکتبر سرویس دهی تله کابین از ساعت ۷ صبح الی ۱۰ شب هر ۲۰ دقیقه، برقرار است. آخرین سرویس از بالا رأس ساعت ۲۱:۴۰ به سمت پایین حرکت می کند.
  • در ماه های جون، جولای و آگوست ساعت پایان کار تله کابین یکساعت افزایش یافته و به ۲۳ می رسد که آخرین سرویس ساعت ۲۲:۴۰ از بالا به سمت پایین حرکت می کند.
  • در ماه های نوامبر و دسامبر، بین ساعت ۷:۳۰ الی ۱۰:۳۰ صبح هر نیم ساعت یکبار تله کابین حرکت می کند. همچنین در ماه های ژانویه، فوریه و مارس ساعت کار مجموعه از ۱۴:۳۰ الی ۱۸:۳۰ خواهد بود.
  • بهای بلیط برای کودکان ۲ یورو و برای هرگونه بار نیز ۲ یورو است. این مبلغ برای بالغین در زمستان در بین ساعات ۱۰:۳۰ الی ۱۴:۳۰، ۴ یورو می باشد.

تله کابین سانتورینی یونان

تله کابین سانتورینی یونان

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×