اروپا

تور اروپا زمستان ۹۷

سفر به اروپا در زمستان تجربه ای متفاوت از هیجان است . جاذبه های اروپایی در فصلی هیجان انگیز بدون ازدحام جمعیت تابستانی . سفر در زمستان تضمین دیدن مناظر بکر ، لذت بردن از غذاهای دلخواه و آرامش محلی است . این قاره رویکردی متفاوت در زمستان دارد . اسکیت روی یخ در برج ایفل ، آلپ برفی ، بالا رفتن از دامنه های اتریش ، دنبال کردن نور شمالی در ایسلند و یا جشن سال نو میلادی در برلین . زمستان در اروپا باور نکردنی است . مخصوصا اگر تور اروپا کریسمس را انتخاب کنید .  در هر میدانی که بروید درختان کریسمس آذین شده ، خودنمایی می کنند . با ما سفر کنید و بهترین سفرهای زمستانی را در تور اروپا داشته باشید .

تور اروپا زمستان 96

تور اروپا زمستان ۹۷

تور زمستانی اروپا

اگر تصمیم گرفته اید تور اروپا دی ۹۷ ، تور اروپا بهمن ۹۷ و یا تور اروپا اسفند ۹۷ را انتخاب کنید . از همین الان تور موردنظرتان را رزرو کنید . ویزای شینگن پروسه ای زمان بر است .

خدمات تور اروپا زمستان به شرح زیر است :

  • بلیط دو طرفه
  • ویزای شنگن
  • ترانسفر فرودگاهی و بین شهری
  • ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه
  • بیمه مسافرتی
  • ۲ گشت شهری : ۲ گشت شهری ۲ ساعته با اتوبوس های رو باز (Hop on Hop off ) برای گردشگران در نظر گرفته شده است . در صورتی که بخواهید میتوانید از گشت های انتخابی زیر با پرداخت هزینه اضافه اسفاده نمایید .

قیمت تور اروپا زمستان ۹۶

برای اطلاع از هزینه تور اروپا زمستان ۹۷ با ما تماس بگیرید . ما پیشنهادات بسیار خوبی برای شما داریم . آژانس یاسمین سیر برای هر کدام از کشورها که مایل باشید تور ارائه می دهد .

 

▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ تلاش برای جذب رضایت مشتریان دستور کار ماست █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂

با ما تماس بگیرید

۱۲ ۵۰ ۵۰ ۸۸ ده خط ویژه

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×