اروپا

تور یونان زمستان ۹۷

کشف یونان در زمستان تجربه ای شگفت انگیز است . زمستان فصل فوق العاده ای برای بازدید از جاذبه های یونان به دور از جمعیت و گرماست . در زمستان ، یونان واقعی را خواهید دید . دیدن پارتنون در آکروپلیس آتن ، به دامنه های پارناسوس بروید ، غروب خورشید اویا را در سانتورینی یا در سالن آتن ببینید . از طعم غذاهای مدیترانه ای لذت ببرید و یا یک جشن محلی آرام را تجربه کنید . در شمال یونان ، مناظر فوق العاده ای وجود دارد و کوه ها و جنگل ها با برف پوشیده شده اند . امکانات اسکی نیز در شمال وجود دارد . آژانس یاسمین سیر با تور یونان زمستان ۹۷ فرصتی فراهم آورده است تا گردشگران نهایت لذت را از این فصل رویایی ببرند .

تور یونان زمستان 96

تور یونان زمستان ۹۷

خدمات تور زمستانی یونان

  • اخذ ویزای شینگن
  •  بیمه مسافرتی
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • هتل محل اقامت
  • ترانسفر فرودگاهی
  • گشت نیم روزی

قیمت تور یونان زمستان ۹۷

برای آگاهی از نرخ تور یونان زمستان با ما تماس بگیرید.

تا انتهای سفر کنارتون خواهیم بود . مطمئن باشید برای همیشه کنار ما خواهید ماند.

 

نکات قابل توجه مسافرین محترم یونان :

  • یک تور یونان یعنی خدمات بلیط یونان , هتل و خدمات حاشیه اینها یک کف و سقفی دارند قیمت تور یونان نمی تواند خیلی متفاوت باشد مواظب باشید کلاهبردارها همیشه منتظر فرصت هستند.
  • برای تهیه تور یونان فقط قیمت ملاک انتخاب شما نباشد چه بسا در سفرتان روزی ده بار به خود بگویید کاشکی اونو انتخاب کرده بودم مگه چقدر اختلاف قیمت داشتند.

 

▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ تلاش برای جذب رضایت مشتریان دستور کار ماست █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂

با ما تماس بگیرید

۱۲ ۵۰ ۵۰ ۸۸ ده خط ویژه

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×