اروپا

جزیره بورانو خاطره ای رنگی از سفر به ایتالیا

جزیره بورانو

Isola di Burano

دیدن ساختمان‌های رنگی در کنار هم و زیبایی‌های این جزیره که در نزدیکی ونیز قرار دارد هر توریستی را به خود جذب می‌کند. مردم شهر مورانو اکثرا ماهیگیر هستند و قایق‌‌ها و خانه‌های شان هر کدام به یک رنگ است.این جزیره با خانه های رنگارنگ خود تنها در ۲۰ کیلومتری منطقه مشهور ونیز ایتالیا قرار دارد. این جزیره یکی از دیدنی های ایتالیا به شمار می رود.

جزیره بورانو

جزیره بورانو

palm-clip-art-two_palms_on_a_tropical_island_0515در گذشته بورانو یک دهکده ماهیگیری بود، ولی از قرن ششم به بعد تبدیل به مرکز هنرهای دستی شد و استادکاران بسیاری در آن ساکن شدند. هنر آنها برودری دوزی است. فروشگاه هایی با نماهای بیرونی رنگی در طول رودخانه، به ایزولا دی بورانو شخصیت بی نظیری می بخشند. صنایع دستی این شهر بسیار مشهور است.

جزیره بورانو

جزیره بورانو

firefox_screenshot_2015-01-25t12-44-05-867z-qprتا سال ۱۹۲۳ این شهر شهری مستقل بود، ولی از آن به بعد تبدیل به بخشی از ونیز شد. علیرغم زیبایی های مسحورکننده خود، به دلیل قرار گرفتن در زیر سایه شهرت ونیز نتوانسته آنطور که باید و شاید در جهان معتبر جلوه کند. علاوه بر هنرهای دستی، گردشگران مجذوب خانه های رنگارنگ، موزه دانتل و برودری ونیز و برج ناقوس کج شهر می شوند. این جزیره از دیدنی های ونیز است.

جزیره بورانو

جزیره بورانو

148_tropical-beach-vector-l-qprاگر با تور اروپا به این جزیره رنگارنگ رفتید، فراموش نکنید که دستفرشان بسیاری در کمین شما هستند، ‌بهتر است اگر قصد دارید از صنایع دستی این منطقه که شیشه‌ها و مجسمه‌های رنگی است چیزی بخرید کمی دست نگه دارید تا به مغازه‌های اطراف شهر بروید. ضمنا اکثر هتل‌های ایتالیا تورهای رایگانی به این منطقه برگزاری می‌كنند پس از هتل خودتان در این مورد تحقیق کنید.

جزیره بورانو

جزیره بورانو

جزیره بورانو

جزیره بورانو

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×