اروپا

جزیره زیبای میکونوس از جذاب ترین شهرهای یونان

جزیره میکونوس یونان

میکونوس یکی از جزیره های یونان است که در دریای مدیترانه قرار دارد. این جزیره به واسطه وجود کوهستان هایی که در پس زمینه آن قرار دارند، آب های کریستالی و شفاف دریا و سواحل شنی متشکل از دانه های شن نرم و سفید نیز از شهرت خاصی برخوردار است. میکونوس -Mykonos- که در قلب مجمع الجزایر سیکلادس قرار گرفته، به دلیل زندگی شبانه پر جنب و جوش و ویژگی های جهانی اش از شهرت بسیاری برخوردار است. با تور یونان سفر کنید و از دیدنی های یونان بازدید کنید. 

جزیره زیبای میکونوس از جذاب ترین شهرهای یونان

جزیره میکونوس یونان

free-vector-stick-man-laying-on-island-clip-art_10میکونوس در سال ۱۲۰۷ میلادی توسط ونیزی ها و در سال ۱۵۳۷ میلادی توسط ترک ها تصرف شد. این جزیره که تنها ۲ کیلومتر از جزیره دلوس فاصله دارد، به مدخلی برای انتقال تجهیزات و امکانات به ساکنین دلیان تبدیل شد. براساس افسانه های محلی یونانی، ایراکلیس غول هایی را که در زیر این جزیره مخفی شده بودند پیدا کرده و از بین برد.

جزیره زیبای میکونوس از جذاب ترین شهرهای یونان

جزیره میکونوس یونان

images-qprاصلی ترین ترکیب سازنده جزیره، گرانیت است. برخی از بهترین ویژگی های متمایزکننده میکونوس عبارتند از: خیابان های سفیدکاری شده، خانه های مکعبی شکل که همگی در محدوده وسیعی در پایین پای آسیاب های بادی پراکنده شده اند. بهترین سواحل موجود در دریای اژه و نیز زندگی شبانه پرجنب و جوش از دیگر ویژگی های میکونوس به شمار می روند. همچنین امکان پرداختن به انواع رشته ای ورزشی آبی نیز در این جزیره وجود دارد.

جزیره زیبای میکونوس از جذاب ترین شهرهای یونان

جزیره میکونوس  یونان

images-qpr_1رستوران و کلوب ها در همه جای جزیره وجود داشته و بیشتر خانه ها و اماکن اقامتی در اطراف دامنه تپه ها واقع شده اند. سیستم حمل و نقل جزیره بسیار منظم و فعال است و بویژه اتوبوسرانی جزیره تمامی قسمت های آن را تحت پوشش قرار می دهد. با تور اروپا به یونان سفر کنید و از شهرهای دیدنی اروپا لذت ببرید. این جزیره سالانه پذیرای هزاران جهانگرد است که به ویژه تابستان راهی آن می‌شوند. بر پایه سرشماری سال ۲۰۱۱ بیش از ده هزار نفر در این جزیره زندگی می‌کنند.

تور جزیره میکونوس یونان

جزیره میکونوس یونان

میکونوس یونان

جزیره میکونوس یونان

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×