اروپا

جشنواره آتش بازی سنت جان اسپانیا

جشنواره آتش بازی سنت جان

Bonfires of Saint John

آتش بازی سنت جان جشنواره سنتی و مشهوری است که در نیمه دوم تابستان در اسپانیا برگزار می شود. در بسیاری از مناطق کاتالان زبان بخصوص کاتالونیا و واالنسیا آتش بسیار محبوب است و به همین علت برخی از ناسیونالیست های کاتالان ۲۴ ژوئن را روز ملت کاتالان می دانند. اگر با تور اسپانیا و یا تور اروپا سفر کردید، حتما در جشنواره های اسپانیا شرکت کنید.

جشنواره آتش بازی سنت جان

جشنواره آتش بازی سنت جان

imagesفستیوال آتش بازی سنت جان در ۱۹ تا ۲۴ ژوئن برگزار می شود. در این جشنواره عجیب در اسپانیا آتش بازی هایی به راه انداخته می شود که سوخت آن به طور مداوم از مبلمان های کهنه تامین می شود. جشنواره جشن نیمه تابستان (شب سنت جان در میان مسیحیان) ریشه در جشن باستانی مربوط به انقلاب تابستانی دارد. آتش برای محافظت در برابر ارواح شیطانی روشن می شد. آنها معتقد بودند در زمانی که خورشید به سمت جنوب می رود اروپاح شیطانی آزادانه پرسه می زنند.

جشنواره آتش بازی سنت جان در اسپانیا

جشنواره آتش بازی سنت جان

fire_clip_art_23056مردم محلی در حالیکه به تماشای آتش بازی می نشینند، شکلات داغ هم بین دیگران پخش می کنند. اما بعد از این جشنواره عجیب می شود. بچه های روستاها که در مراسم شرکت می کنند باید درون آتش رفته و سریع از داخل آن رد شوند و این کار برای تمام مدت جشن انجام می شود که خالی از خطر نیست. تمام هفته پر شده از نمایش های آتش بازی و نیز ۸۶ زن و ۸۶ دختر جوان که به عنوان «زیبارویان» آتش بازی انتخاب می شوند. این «زیبارویان» در سراسر مراسم در نقش «ملکه» آنها را مدیریت می کنند.

فستیوال آتش بازی سنت جان در اسپانیا

جشنواره آتش بازی سنت جان

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×