اروپا

جنگل سیاه آلمان

جنگل سیاه آلمان

Black Forest’s nature parks

استفاده یا از دست دادن آن ، شعار جنگل سیاه است. جنگل سیاه آلمان با مساحت ۷،۴۵۰km² یکی از بزرگترین ذخایر طبیعت در آلمان است. سال ها پیش رومیان منطقه ای پر رمز و راز در آلمان کشف کردند. جالب است بدانید آن مکان همان جنگل سیاه است. در این جنگل زیباترین مناظر و چشم اندازها را خواهید دید. گاهى اوایل پائيز سرما زودتر از راه می‌رسد و بارش برف در جنگل ، زيبائى و سبزى درختان را دوچندان می‌كند.

جنگل سیاه آلمان

جنگل سیاه آلمان

forest-clipart-5جنگل سیاه که از دیدنی های آلمان است ، یک رشته‌کوه جنگلی در ایالت بادن-وورتمبرگ در جنوب غربی آلمان و هم مرز با سوئیس است. بلندترین قلهٔ این منطقه قلهٔ فلدبرگ با ۱٬۴۹۳ متر بلندی است. نام جنگل سیاه بخاطر رنگ سبز تیره در چشم‌اندازهای آنست که از رویش درختان کاج فراوان این جنگل پدید آمده است. کیک جنگل سیاه نیز از همین منطقه ریشه گرفته است.

جنگل سیاه آلمان

جنگل سیاه آلمان

valley-clipart-forest02محدوده این جنگل به دره راین ختم می شود. این منطقه چون درختان کاجش به رنگ سبز تیره به چشم می آیند، جنگل سیاه نام دارد. ناگفته نماند که انبوه درختان، کاج نیستند اما همگی به طرز عجیبی، تیرگی جنگل را بیشتر کرده اند. جنگل سیاه پوشیده شده از ماسه سنگ های gneiss و granites است. به همین دلیل رنگ تیره تری از جنگل به چشم می خورد. این جنگل از مراکز تفریحی اروپا به شمار می رود.

جنگل سیاه آلمان

جنگل سیاه آلمان

forest2زمستان در شاواینسلاند، راش‌های معروف باد-خموده (Windbuchen) شهرهای فرایبورگ و بادن بادن از نقاط پربازدید گردشگری در حاشیه غربی جنگل سیاه هستند. از جاذبه‌های معروف فرهنگ عامیانه جنگل سیاه، ساعت کوکو و کیک جنگل سیاه است. موزه‌ای روباز به نام مزرعه قاضی (فوگتس‌باورن‌هوفه Vogtsbauernhöfe) زندگی کشاورزان منطقه در سده‌های ۱۶ و ۱۷ را به نمایش گذارده است. موزه ساعت آلمان واقع در فورت‌وانگن تاریخ صنعت ساعت سازی را نمایش می‌دهد.این جنگل از مراکز تفریحی آلمان است.

جنگل سیاه آلمان

جنگل سیاه آلمان

imagesجنگل سیاه علاوه بر جاذبه های هیجان انگیزش رودخانه هایی نهان دارد. رودخانه هایی پر تلاطم و حیات بخش! از جمله رودخانه های این منطقه می توان به رودخانه Danube اشاره کرد. که در واقع از تلاقی دو رودخانه Brigach و Breg درون خود جنگل به وجود آمده است. همچنین رودخانه های the Enz، the Kinzig، the Murgthe Murg، the Nagold، the Neckar، the Rench و the Wiese هم آب رسانی درختان جنگل را بر دوش می کشند. با تور اروپا و یا تور آلمان سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.

جنگل سیاه آلمان

جنگل سیاه آلمان

جنگل سیاه آلمان

جنگل سیاه آلمان

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×