اروپا

جنگل های باواریا از جاذبه های آلمان

جنگل های باواریا آلمان

Bayerischer Wald

در باواریا انواع دریاچه ها، جنگل ها و قله های سر به فلک کشیده را می توان به تماشا نشست. یکی از مهم ترین مراکز تفریحی آلمان، جنگل های باواریاست. این جنگل‌ها در شرق وارد جمهوری چک می‌شوند و میزانی در این کشور پیشروی می‌کنند. در این جنگل‌ها تعداد زیادی خرس و وشق یافت می‌شوند. بیشتر این حیوانات در مناطق حفاظت‌شدهٔ پارک قرار دارند و برای بازدید از آن‌ها می‌توان از تورهای سافاری استفاده کرد.

جنگل های باواریا آلمان

جنگل های باواریا آلمان

images1-qprبزرگترین پل چوبی جهان در جنگل باواریا در آلمان است. گردشگران طولانی ترین پیاده روی جنگلی خود روی یک پل چوبی را در این مکان تجربه می کنند ، پلی با طول بیش از ۱۳۰۰ متر ، با ارتفاع ۴۴ متر از سطح جنگل و عرض ۱ تا ۱٫۶ متر. این پل کاملا از چوبهای درختان این جنگل ساخته شده است. جنگل‌های بایرن از تعداد راه عبوری برای جنگل نوردی بهره می‌برد. با تور اروپا به آلمان سفر کنید و از دیدنی های آلمان در شهرهای مختلف لذت ببرید.

جنگل های باواریا آلمان

جنگل های باواریا آلمان

forest-clip-art-forest-clip-art-3-qprجنگل‌های بایرن مرکز تولید شیشه‌های هنری است. در طول جادهٔ شیشه‌ای از والدزاسن تا پاساو، ما به تعدادی موزه، گالری و کارخانه‌های تولید شیشه برخورد می‌کنیم. تقریباً تمامی کارخانه‌های شیشه‌سازی، کارگاه‌های خود را برای بازدید عموم مردم باز کرده‌اند. در این جنگل همچنین امکان دوچرخه‌سواری کوهستان و صخره‌نوردی هم موجود است. پیست اسکی کراس کاونتری با طول ۱۵۰ کیلومتر با نام بایروالدلوپه وجود دارد. در این جنگل تعدادی زیاد کاخ و قلعهٔ تاریخی نیز قرار گرفته‌اند که از آن‌ها می‌توان به قلعه اگ و صومعه متن اشاره کرد.

جنگل های باواریا آلمان

جنگل های باواریا آلمان

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×