اروپا

خیابان زیبای شانزه لیزه پاریس

خیابان شانزه لیزه پاریس

Avenue des Champs-Elysees

یکی از خیابان های بسیار معروف و زیبای پاریس، شانزه لیزه است. این خیابان از میدان مارشال دوگل تا میدان کنکورد امتداد دارد. شانزه لیزه خیابانی اعیان نشین و از معابر اصلی شهر پاریس می باشد که در منطقه ۸ این شهر قرار دارد. فرانسوی ها شانزه لیزه را زیباترین خیابان جهان نیز می نامند. با تور اروپا سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.

شانزه لیزه در پاریس

خیابان شانزه لیزه پاریس

vector-illustration-paris-avenue-des-champs-elyseeخیابان شانزه لیزه -Champs-Elysées- تا سال ۱۶۱۶ یک دشت بود که بازارهایی در آن قرار داشت. هر ساله در تاریخ ۱۴ ژوئیه مراسم رژه نظامی باشکوهی به مناسبت روز ملی فرانسه در این خیابان برگزار می شود. شانزه لیزه از سال ۱۸۲۰ شکل امروزی خود را یافت و از مهمترین دیدنی های فرانسه است. طول این بلوار ۱۹۱۰ متر و عرض آن ۷۰ متر است. این خیابان از میدان کنکورد آغاز شده و به میدان شارل دوگل (میدان اِتوال) ختم می‌شود.

شانزه لیزه پاریس

خیابان شانزه لیزه پاریس

imagesخیابان شانزه لیزه در پاریس به دو بخش تجاری و فضای سبز تقسیم شده است : بخش سبز از ساختمان های مهمی چون گراند پله و تئاتر مارینی آغاز می شود . در قسمت تجاری هم مغازه های بسیار شیک و جذاب می بینید مانند فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی سفورا ، لویی ویتان ، فروشگاه لوازم ورزشی آدیداس ، فروشگاه پوشاک H&M و سیلو ، فروشگاه معروف دیزنی و همچنین بهترین رستوران ها و کافه ها و سالن های سینما و تئاتر در این خیابان است.

خیابان شانزه لیزه پاریس

خیابان شانزه لیزه پاریس

78155_elysees_mdشانزلیزه بخشی از محور تاریخی (Axe historique) پاریس به‌شمار می‌آید. از طاق پیروزی با عنوان تاج خیابان شانزلیزه یاد می‌شود. این خیابان از زیباترین دیدنی های پاریس و جاهای دیدنی فرانسه به شمار می رود. دفتر هواپیمایی ایران ایر نیز در خیابان شانزه لیزه واقع شده است. با تور فرانسه سفر کنید و از مهمترین دیدنی های فرانسه بازدید کنید.

خیابان شانزه لیزه در پاریس

خیابان شانزه لیزه پاریس

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×