اروپا

خیابان فبورگ-سن-انوره از مشهورترین مراکز خرید در جهان

خیابان فبورگ-سن-انوره

Rue du Faubourg Saint-Honoré

فبورگ-سن-انوره یک خیابان در پاریس، فرانسه است. این خیابان نسبتا باریک و وصف ناپذیر، به ویژه در مقایسه با خیابان شانزه لیزه، به عنوان یکی از لوکس ترین و شیک ترین خیابان ها در جهان شناخته شده است. این خیابان در منطقه ۸ پاریس قرار دارد. خيابان فبورگ سن انوره،فروشگاه هایي لوکس از لباس ها و جواهرات مدرن در خود جای داده و اقتدار کاخ اليزه زیبایي آنرا دو چندان نموده است.

خیابان فبورگ-سن-انوره

خیابان فبورگ-سن-انوره

images2خيابان فبورگ سن انوره به علت وجود فروشگاه‌هاي عرضه لباس شرکت‌ هاي مشهور مد شهرت دارد و یکی دیگر از مراکز خرید پاریس به شمار میرود. اين خیابان نيز يکي ديگر از مراکز مُد پاريس است. سالن‌هاي مد مارک‌هايي همچون هرمز، کريستين ديور، کريستين لاکروآ، ورساچه، ژيوونشي، لانوين، گاي لاروش، ايو سن لورن، ژان پل گولتيه، بوربری و کلوئه در اين مکان قرار دارد.

خیابان فبورگ-سن-انوره

خیابان فبورگ-سن-انوره

imagesدر خیابان سن انوره مراکز مهم سیاسی چون کاخ الیزه وزارت کشور فرانسه، سفارت ژاپن، سفارت بریتانیا و ایرلند و اقامتگاه سفیر آمریکا و کانادا در این محله قرار دارند. خیابان فبورگ سن انوره یکی از بهترین مراکز خرید پاریس و مراکز خرید فرانسه به شمار میرود. با تور اروپا و یا تور فرانسه سفر کنید و از خرید در بهترین مراکز خرید اروپا در این کشور لذت ببرید.

خیابان فبورگ-سن-انوره

خیابان فبورگ-سن-انوره

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×