اروپا

دروازه براندنبورگ برلین + عکس

دروازه براندنبورگ برلین

The Brandenburg Gate in Berlin

دروازه براندنبورگ یکی از زیباترین و باشکوه ترین آثار و از دیدنی های برلین است. این دروازه به دستور فردریک ویلیام دوم و به دست معماری به نام کارل گوتهارد لانگ هاوس در سال ۱۷۸۸ تا ۱۷۹۱ ساخته شد . این بنا از معروفترین نمادهای اروپاست که مشابه دروازه ورودی آتن است و امروزه سمبل اتحاد آلمان می باشد . در سفر با تور آلمان از این دورازه دیدن کنید . 
دروازه براندنبورگ برلین

دروازه براندنبورگ برلین

دروازه براندنبورگ در برلین یکی از بهترین نمونه از سبک باستانی آلمان و از بهترین دیدنی های آلمان است و در قسمت غربی شهر برلین و در تقاطع دو خیابان ابرت و اونتر دن لیندن واقع شده است. این دروازه تنها دروازه باقی مانده از گذشته می باشد و در سال ۱۹۸۹ زمانی که دو آلمان متحد شدند دروازه براندنبورگ برلین نماد وحدت آلمان شناخته شد .

دروازه براندنبورگ برلین

دروازه براندنبورگ برلین

ارتفاع دروازه ۲۶ متر و عرض آن ۱۱ متر می باشد و از سنگ و ماسه و با سبک نئوکلاسیک ساخته شده است . دروازه براندنبورگ در آلمان ۵ ورودی با ارتفاع ۱۵ متر و ۱۲ ستون یعنی ۶ ستون در هر سمت دارد که در گذشته مردم اجازه داشتند از ۲ مسیر منتهی الیه دو سمت دروازه رفت و آمد کنند . ستون ها به سبک دریک ساخته شده اند . در بالای دروازه بنایی از ویکتوریا ، الهه پیروزی سوار بر ارابه که چهار اسب آن را هدایت می کنند توسط یوهان گوتفرید شاکو ساخته شده است .

دروازه براندنبورگ برلین

دروازه ی براندنبورگ

ساختمان پارلمان آلمان در شمال دروازه براندنبورگ برلین و به فاصله یک بلوک از این دروازه قرار دارد. این دروازه دولت های مختلفی با جهت گیری های سیاسی متفاوتی را دیده است ولی همچنان پابرجاست . در زمان جنگ جهانی دوم این دروازه آسیب هایی جدی دید که در سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۲ میلادی مرمت شد . با اینکه مرمت بنا ماهرانه صورت گرفته است ولی آثار ترمیم قطعات را به وضح می توانید ببینید . در سفر با تور اروپا از این بنا دیدن خواهید کرد .

دروازه براندنبورگ برلین

دروازه براندنبورگ کجاست

دروازه براندنبورگ برلین

دروازه براندنبورگ برلین

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×