اروپا

دریاچه گاردا ایتالیا

دریاچه گاردا ایتالیا

دریاچه گاردا یا بناکو – Lake Garda – بزرگترین دریاچه ایتالیا است. این دریاچه که در شمال ایتالیا قرار دارد ، یکی از مکان های محبوب ایتالیایی ها در تعطیلات است . رنگ شفاف و بی نظیر آب دریاچه و آب و هوای منحصر به فرد آن می تواند تعطیلاتی پر از آرامش را برای گردشگران تور ایتالیا رقم بزند . می توانند به ورزش و سرگرمی پردازند و از کشف مکان های جدید لذت ببرند .  این دریاچه اطراف شهر گارداست . این شهر یکی از توریستی ترین شهرهای ایتالیا به شمار می رود .
دریاچه گاردا ایتالیا

دریاچه گاردا ایتالیا

دریاچه گاردا ایتالیا

دریاچه گاردا ایتالیا

دریاچه و خط ساحلی آن بین استان ورونا (به جنوب شرق)، برشیا (جنوب غربی) و ترنتینو (شمال) تقسیم شده است . قسمت وسیع جنوب دریاچه گاردا توسط تپه های مورانیایی احاطه شده است . یخچال های این منطقه کوهستانی در پایان آخرین عصر یخبندان تشکیل شده اند .  در حالی که در قسمت شمالی دریاچه ، کوه هایی که فورج شکل هستند ، را خواهید دید که آب و هوای مدیترانه ای بسیار ملایمی را به وجود می آورند .

طول دریاچه گاردا در ایتالیا دحداکثر ۵۱٫۶۰ کیلومتر و عرض آن حداکثر ۱۷٫۲۰ کیلومتر می باشد . عمق این دریاچه در عمیق ترین نقطه ۳۴۶ متر است .

دریاچه گاردا ایتالیا

دریاچه گاردا ایتالیا

در داخل دریاچه گاردا ۵ جزیره اصلی و معروف وجود دارد که بزرگترین آنها “جزیره ایزولا دل گاردا” است که در جنوب این دریاچه قرار دارد و جزیره خرگوش ها نیز خوانده می شود .

محیط درخشان ، آب و هوای معتدل و پوشش گیاهی که عمدتا گیاهان زیتون و لیمو ، نخل ، سیرپرس ، هلویان و درختان نارنجی هستند ، همراه با مناظر باشکوه و بقایای تاریخی و فرهنگی باعث جذابیت بیش از حد این دریاچه برای توریست های تور اروپا شده است . این دریاچه از مهمترین مراکز تفریحی ایتالیا به شمار می رود .

دریاچه گاردا ایتالیا

دریاچه گاردا ایتالیا

دریاچه گاردا ایتالیا

دریاچه گاردا ایتالیا

 

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×