اروپا

دلایل اصلی بازدید از برلین در سال ۲۰۱۸

دلایل اصلی بازدید از برلین

برلین یکی از مهمترین شهرهای توریستی آلمان به شمار می رود . این شهر دارای جاذبه های فراوانی است . بناهای تاریخی فراوان ، موزه های گوناگون با موضوعات مختلف و یا اختصاصی ، بازارهای متنوع و غذاها و نوشیدنی های منحصر به فرد از دلایل اصلی بازدید از برلین هستند . در ادامه به این موضوع پرداخته ایم . با تور اروپا همراه باشید .

 

تاریخ آلمان

دلایل اصلی بازدید از برلین

دلایل اصلی بازدید از برلین

تاریخ برلین حیرت انگیز است . با قدم زدن در خیابان های برلین می توانید تاریخچه آلمان را لمس کنید . از خیابانی که هیتلر به قدرت رسید بروید تا به هولوکاست برسید . در دروازه براندنبورگ ایستاده و راهپیمایی ارتش خود را در آغاز جنگ جهانی دوم تصور کنید . جای گلوله ها را در ساختمان های قدیمی ببنید . جنگ سرد بین دو ابرقدرت ، ایالات متحده و شوروی ، که در بقایای دیوار برلین دیده می شود را مجسم کنید .

 

موزه های برلین

دلایل اصلی بازدید از برلین

دلایل اصلی بازدید از برلین

برلینی ها دوست دارند از طریق نمایشگاه ها صحبت کنند ، بنابراین دور از ذهن نیست که این شهر دارای ۱۳۸ موزه باشد ! جزیره موزه در شمال برلین یک سایت یونسکو است . بازدید از موزه های Berggruen و Neues را برای الهام بخشیدن به هنر در شما توصیه می کنیم . زندگی تحت کمونیسم را در موزه DDR را تجربه کنید . در یادبود دیوار برلین ، زندگی شهروندان برلین در یک شهر تقسیم شده را یاد بگیرید . این شهر حتی یک موزه اختصاص داده شده به Currywurst و S-Bahn دارد . همچنین موزه های بازی های رایانه ای ، سحر و جادو ، املاک کشور ، نامه ها ، رژ لب ، و آب و برق از موزه های برلین هستند .

 

هنر خیابانی برلین

دلایل اصلی بازدید از برلین

دلایل اصلی بازدید از برلین

اگر عاشق هنر و نقاشی های خیابانی هستید ، برلین را به انتخاب هایتان اضافه کنید . امروزه هنر خیابانی تبدلی به یک زبان محبوب بصری شده است . برلین پایتخت هنرهای خیابانی است . بهترین مکان برای دیدن هنر خیابانی در برلین ، دیوار برلین است . دیوار برلین به گالری شرقی شهرت دارد و اثر ۱۱۸ هنرمند از ۲۱ کشور با ۱۰۱ اثر است که دیوار را به موزه آزادی تبدبل کرده است . نقاشی های گرافیتی با پیام های اجتماعی و سیاسی که از جاذبه های آلمان به شمار می روند .

 

کریسمس واقعی آلمان

دلایل اصلی بازدید از برلین

دلایل اصلی بازدید از برلین

حتی با وجود بسته بودن بسیاری از کافه ها و رستوران ها در نزدیک کریسمس ، برلین باز مقصدی جالب برای سفر است . بیش از ۶۰ بازار ، هر یک با شخصیت متمایز خودشان وجود دارد . غذاهای گرم  ، پنکیک ، هات داگ، لاگوس و شیرینی های گرم خوشمزه که برای گرم کردن شما در هوای سرد بسیار ایده آل هستند .  با وجود اینکه انتخاب بسیار سخت است ، بهتر است بازارهای اصلی را بررسی کنید . بازار کریستین پاتسامر پلاتز ، جایی که سرزمین عجایب زمستانی است و هر چه که لازم دارید را می توانید تهیه کنید . شپانداو و بازار لوسیا از دیگر بازارهای کریسمس برلین هستند . برلین در کریسمس بسیار متفاوت است . چادرهای کوچک با چراغ های روشن و زرق و برق دارد ، کلیساهای فرانسوی و آلمانی که به زیبائی تزئین شده اند . محصولات دست ساز و نمایشنامه های روزانه کریسمس تنها برخی از جاذبه های برلین در کریسمس هستند .

 

خوردن سوسیس کاری

مطمئنا به اندازه کافی هیچ سفری با تور آلمان بدون خوردن غذاهای پرطرفدار ، کامل نیست . معروفترین غذای آلمان ، سوسیس کاری است . یک سوسیس گوشت گوسفند بخارپز شده و سرخ شده با سس گوجه فرنگی پنیری و پودر کاری  . این غذای ساده در سال ۱۹۴۹ توسط هرتا هورور به عنوان میان وعده سریع اختراع شد و سالیان سال در سراسر برلین در تنوع های مختلف فروخته شد . موزه هنری منحصر به فرد سوسیس کاری در آگوست ۲۰۰۹ به منظور سالگی این غذا افتتاح شد . آن را امتحان کنید .

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×