اروپا

معرفی رویایی ترین جزایر در یونان

رویایی ترین جزایر در یونان

سفر به جزایر یونان می تواند زیباترین تجربه شما باشد . خانه های سفید شسته شده ، آب فیروزه ای تا آنجا که چشم می بیند ، غروب های رمانتیک ، طعم غذاهای های مدیترانه ، دیدنی های اساطیری و … . سفر به جزایر یونان از جمله محبوب ترین مقاصد دریایی در اروپاست که خاطره ای رویایی را برایتان رقم خواهد زد . معرفی لیستی از رویایی ترین جزایر در یونان ، آن هم از بین بیش از ۵۰۰۰ جزیره کاری بسیار دشوار است . در ادامه با ما در تور اروپا همراه باشید . 

۱- سانتورینی – Santorini

رویایی ترین جزایر در یونان

رویایی ترین جزایر در یونان

به جرات می توان گفت سانتورینی زیباترین جزیره یونان است . ترکیبی از زیبایی ها و عاشقانه ها به همراه زندگی شبانه باعث محبوبیت این جزیره در بین گردشگران شده است . سواحل شن و ماسه آتشفشانی و ترکیب آنها با دریای آبی و خانه های سفید روستایی در سمت غربی این جزایر یونان در دریای اژه و در کنار آن لذت غروب خورشید ، لحظات به یاد ماندنی را برایتان رقم خواهد زد .

۲- پاکسی – Paxi 

رویایی ترین جزایر در یونان

رویایی ترین جزایر یونان

پاکسی یکی از بزرگترین جزایر یونان است که نزدیک به کورفو قرار دارد . این جزیره هر چند کوجک و نسبت به دیگر جزایر کمتر شناخته شده است ولی مکانی ایده آل برای زوجین و گردشگران تور یونان که به دنبال آرامش هستند  ، باشد . سواحل خیره کننده و رستوران های ساحلی که با انواع ماهی های تازه و غذاهای دریایی از شما پذیرایی خواهد کرد . بهترین زمان لذت بردن از جزیره شب است . درست زمانی که گردشگرانی که از کورفو آمده اند ، جزیره را ترک کرده اند . و شما می توانید شبی رویایی و بسیار آرام را بگذرانید .

۳- میکونوس – Mykonos

رویایی ترین جزایر در یونان

زیباترین جزایر در یونان

میکونوس یکی از زیباترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید . این جزیره از جزایر یونان در دریای مدیترانه است . این جزیره یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در یونان است . هیچ گردشگری نبوده است که به میکونوس سفر کرده باشد ولی تحت تاثیر زیبایی های آن قرار نگرفته باشد . خانه های زیبا و خیابان های باریک پر از معماری ، دریای آبی کریستالی و آب و هوای منحصر به فرد گوشه ای از جاذبه های میکونوس هستند . Paradise Beach، Elia، Kalafati و Panormos از بهترین سواحل میکونوس هستند .

۴- تیلوس – Tilos

 

رویایی ترین جزایر در یونان

رویایی ترین جزایر در یونان

کوه ها و جاده های جزیره تیلوس انتخاب مناسبی برای مسافران ماجراجو برای کشف حیات وحش است . در جزیره کوچک و روستایی تیلوس با حیوانات و پرندگان عجیب و غریب و فیل های کوتوله ای مواجه خواهید شد . سواحل سنگی و دشوار برای دسترسی نیز آرامش وصف ناپذیری از طبیعت را به شما هدیه می دهد حتی در اوج فصل گردشگری . Eristos، ساحل قرمز و سان آنتونیو بهترین سواحل این جزیره هستند . این جزیره فرودگاه ندارد و شما برای دسترسی به ان به جزیره رودس بروید و از آنجا با قایق به تیلوس خواهید رسید .

۵- ایکاریا – Icaria

رویایی ترین جزایر در یونان

رویایی ترین جزایر در یونان

ایکاریا جزیره ای یونانی در دریای اژه است که در ۲۰ کیلوماری ساموس قرار دارد . زیبایی های ایکاریا غیرقابل توصیف است . جزیره ای کوهستانی و وحشی با چشم اندازهای نفس گیر . خلیج های کوچک عرفانی ، چشمه های آب گرم و معماری منحصر به فرد جزیره ایکاریا شما را به یونان باستان می برد . جالب است بدانید که مردم ایکاریا ده سال بیشتر از دیگر مردم اروپایی عمر می کنند و این دلیل خوبی برای آرامش این جزیره است . Iero، Agios Giorgi، Therma ، Prioni و Kilosirtis از بهترین سواحل این جزیره هستند .

۶- اسکایروس – Skyros

رویایی ترین جزایر در یونان

رویایی ترین جزایر در یونان

اسکایروس جزیره ای زیبا در غرب دریای اژه است . این جزیره در بین بزرگترین و آرام ترین جزایر یونان قرار دارد . در این جزیره شب زنده داری وجود ندارد . در طول روز می توانید دوچرخه اجاره کنید و در خیابان ها بچرخید و زیبایی های اسکایروس را ببینید . Gyrismata، Atitsa، Palamari، و Ahrounes بهترین سواحل این جزیره هستند .

۷- گاودوس – Gavdos

رویایی ترین جزایر در یونان

رویایی ترین جزایر در یونان

گاودوس جنوبی ترین جزیره در اروپا و بخاطر طبیعت منحصر به فرد و حفظ سنت های محلی در لیست زیباترین جزایر یونان قرار دارد . سواحل گاودوس یکی از زیباترین سواحل یونان و شاید هم اروپا هستند . این جزیره کمتر شناخته شده است و به دلیل کم بودن گردشگر از امکانات گردشگری کمی برخوردار است . اگر می خواهید شب را در ساحل در زیر ستارگان بگذرانید ، توصیه می کنیم حتما چادر و یا کیسه خواب با خود همراه ببرید . آگیوس، یونیس و پوتوما از بهترین سواحل گاودوس هستند . از جزیره کرت تا گاودوس با قایق در حدود ۲ ساعت فاصله است .

۸- میلوس – Milos

رویایی ترین جزایر در یونان

زیباترین جزایر یونان

مجسمه “ونوس د میلو”، یکی از نمادهای زیبایی و تعالی کلاسیک ، در میلوس کشف شد . شکی نیست که میلوس جزیره ای الهام بخش است . بدون اغراق زهمه زیبایی از میلوس سرچشمه گرفته است . بهشتی کوچک در یونان . چشم اندازهای بکر و رویایی با سواحل شن و ماسه ای سفید . نقطه قوت این جزیره سواحل آن است . Papafragas، Sarakiniko، Pollonia، Papikinou از بهترین سواحل میلوس هستند . پروازهای مستقیم از آتن به میلوس صورت می گیرد . اگر هم ترجیح می دهد دریایی بروید می توانید از آتن کشتی سوار شوید ولی توصیه نمی کنیم چون ۹ ساعت طول می کشد .

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×