اروپا

ساحل آمالفی ایتالیا زیباترین ساحل مدیترانه

ساحل آمالفی ایتالیا

ساحل آمالفی یک شهر ساحلی در ساحل جنوبی شبه جزیره سورنتین در استان سالرنو در جنوب ایتالیا است. ساحل آمالفی مقصد توریستی محبوب برای منطقه و ایتالیا محسوب می شود که هزاران نفر از گردشگران را در سال به خود جذب می کند. با تور اروپا به ایتالیا سفر کنید و از دیدنی های ایتالیا لذت برید.

ساحل آمالفی ایتالیا

ساحل آمالفی ایتالیا

firefox_screenshot_2015-01-31t23-09-09-154z-qprساحل آمالفی دارای آب و هوای گرم مدیترانه ای و یک نوار ساحلی زیبا به طول ۴۰ کیلومتر است. در این منطقه صنایع محلی مانند سرامیک سازی بسیار مورد اقبال گردشگران قرار می گیرد. آمالفی علاوه بر بنا شدن بر روی کوه ، دارای نوار ساحلی هم هست و این موضوع سبب شده است که یکی از برترین مقاصد گردشگری خانوادگی توسط سایت نشنال ژئوگرافیک معرفی شود.

ساحل آمالفی ایتالیا

ساحل آمالفی ایتالیا

148_tropical-beach-vector-l-qprدر طول قرن دهم و یازدهم این شهر یک دوک نشین مستقل بوده است . بعد توسط ایالت سالرنوتحت کنترل درآمد پس از وحدت ایتالیا آمالفی بر روی صنعت گردشگری تمرکز کرد تا در سال ۱۹۹۷، ساحل آمالفی به عنوان میراث جهانی یونسکو به عنوان چشم انداز فرهنگی برگزیده شد. این منطقه از مناطق مورد علاقه ثروتمندان جهان است که برای تعطیلات آمالفی را انتخاب می کنند. فضای روستایی در کنار چشم انداز بسیار زیبای این شهر از دریای مدیترانه از مهمترین دلایل انتخاب این گردشگران است.

ساحل آمالفی ایتالیا

ساحل آمالفی ایتالیا

ساحل آمالفی ایتالیا

ساحل آمالفی ایتالیا

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×