اروپا

ساختمان پارلمان ملی تولوز فرانسه

ساختمان پارلمان ملی تولوز فرانسه

Capitole de Toulouse

ساختمان پارلمان ملی در قلب تولوز ساخته شده است و به دیگر نقاط شهر دسترسی کامل دارد. هنگامی که ساختمان مجلس ساخته شد، یکی از بهترین و جذاب ترین معماری ها را دارا بود. ساختار این بنا، مساحتی حدود ۲ هکتار را پوشش می دهد. نمای بلند ۱۳۵ متری با آجرهای صورتی، نشان می دهد عمر این ساختمان به سال های حدود ۱۷۵۰ میلادی می رسد. این بنا را شهرداری ساخته است و معماری متمایزی دارد.

ساختمان پارلمان ملی تولوز فرانسه

ساختمان پارلمان ملی تولوز فرانسه

buckingham-palace-qprCapitole de Toulouse یا همان ساختمان پارلمان ملی تولوز، یکی از جاذبه های اصلی و دیدنی های تولوز است. این ساختمان در نمای بیرونی خود، هشت ستون دارد.این ستون ها نمایش دهنده هشت مجلس میباشند. البته این بنا در سال ۱۹۹۵ میلادی دوباره از نو طراحی و مجددا ساخته شد. در طراحی مجدد آن، محیطی برای پیاده روها نیزدر نظر گرفته شده است. این ساختمان بعد از گذشت چندین سال، همچنان یکی از بهترین و متفاوت ترین معماری ها را دارد. همین معماری خاص و قدمت ساختمان پارلمان، آن را به یکی از دیدنی های فرانسه تبدیل کرده است.

ساختمان پارلمان ملی تولوز فرانسه

ساختمان پارلمان ملی تولوز فرانسه

firefox_screenshot_2014-11-13t12-55-03-113z-qpr در حال حاضر این ساختمان به شهرداری، شرکت های برگزار کننده اپرا و ارکستر سمفونیک ها تعلق دارد. ساختمان پارلمان ملی تولوز محلی برای مدیریت امور شهر و مجلس است. این ساختمان یک بنای دولتی است و بسیاری از گردشگران که با تور اروپا به تولوز سفر می کنند ، مشتاق بازدید از آن هستند. با انواع وسایل نقلیه همچون اتوبوس و تاکسی می توان به آنجا رفت. روزانه صدها پرواز به مقصد شهر پاریس به فرانسه می آیند. از آنجا می توان با پروازهای داخلی به تولوز رفت و از ساختمان ملی مجلس دیدن کرد. این ساختمان در مرکز شهر تولوز قرار دارد و انواع هتل ها و مسافرخانه های ارزان و گران در اطراف آن ساخته شده اند.

ساختمان پارلمان ملی تولوز فرانسه

ساختمان پارلمان ملی تولوز فرانسه

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×