اروپا

ساختمان کنسی یرژ از دیدنی های پاریس

ساختمان کنسی یرژ پاریس

La  Conciergerie

با تور اروپا به پاریس سفر کنید و از اولین کاخ سلطنتی فرانسه که به عنوان زندان در جریان انقلاب فرانسه ، مورد استفاده قرار می گرفت ، دیدن کنید. کنسی یرژ یکی از دیدنیهای معروف جزیره رود سن است که در مقابل کلیسای نوتردام واقع شده است. معنی اسم این ساختمان سرایداری است. ساختمان کنسی یرژ یکی از مهم ترین دیدنی های فرانسه و دیدنی های اروپا در پاریس به شمار می رود.

ساختمان کنسی یرژ پاریس

ساختمان کنسی یرژ پاریس

1197123125928320250nicubunu_castle-svg-hi-qprدر قرن دهم و چهاردهم  در زمان سلطنت این ساختمان حکمرانان و فرمانروایان منطقه بود که بخش بزرگ آن مختص سرایداران بود به همین دلیل نام این ساختمان را سرایداری گذاشته اند. ولی در قرن شانزدهم این مکان تبدیل به زندان دولتی شد و در زمان انقلاب فرانسه طبقه زیرین این ساختمان محل سکونت گارد فرانسه بوده است و در طبقاتی که زندان ساخته بودند محکومین حبس بوده اند. یکی از مهمترین زندانیان این زندان ماری آنتوانت بوده که تا آخر عمرش در این زندان سپری شد. این ساختمان خوفناک اکنون وزارت دادگستری فرانسه شده است.

ساختمان کنسی یرژ پاریس

ساختمان کنسی یرژ پاریس

images-qpr ساختمان کنسی یرژ در سال ۱۹۱۴ به عنوان یک بنای تاریخی ملی فرانسه ثبت شد و در حال حاضر از مهم ترین دیدنی های پاریس است. سالانه بیش از ۹ میلیون نفر از این ساختمان دیدن می کنند . هرچند یک بخش نسبتا کوچکی از این ساختمان در دسترس گردشگران قرار می گیرد و بیشتر قسمت های آن مورد استفاده دادگاه های قانونی فرانسه است. ساختمان کنسی یرژ هر روزه از ساعت ۹٫۳۰ صبح تا ۶ بعدازظهر باز است و در ۱ ژانویه ، ۱ مه و ۲۵ دسامبر بسته می باشد.

ساختمان کنسی یرژ پاریس

ساختمان کنسی یرژ پاریس

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×