اروپا

سالن کنسرت و کافی شاپ مولن روژ پاریس از دیدنی های فرانسه

سالن کنسرت و کافی شاپ مولن روژ پاریس

Moulin Rouge Paris

مولن روژ که به فرانسه معنی آسیاب قرمز مي دهد. يكي از قديمي ترين سالن هاي پاریس است که در منطقه ۱۸ پاریس در محله پیگال قرار دارد كه در نزديكي مونمارت يا تپه هنرمندان است. این سالن بارها محل اجرای کنسرت های بزرگانی همچون الویس پربسلی، فرانک سیناترا و لاتویا جکسون بوده است. این سالن در حال حاضر یکی از دیدنی های پاریس به شمار می رود.

کاباره مولن روژن پاریس

سالن کنسرت و کافی شاپ مولن روژ پاریس

nightclub-qprسالن های پاریس در نزد جهانیان شهرت فراوانی دارند. مولن روژ، يکسالن کنسرت های سنتي در فرانسه محسوب مي شود که در سال ۱۸۸۹ توسط ژوزف اولر آغاز به کار کرد. ژوزف اولر همچنین مؤسس سالن موسیقی المپیا پاریس نیز می‌باشد.

کاباره مولن روژن پاریس

سالن کنسرت و کافی شاپ مولن روژ پاریس

nightclub-qprسالن کنسرت و کافی شاپ مولن روژ را می‌توان یکی از پدیده‌های دوره‌ای از تاریخ فرانسه دانست که به نام «دوره‌ی زیبا» Belle Epoque شناخته می‌شود.در این سالن برنامه های مختلفی از جمله آواز و حرکات آکروباتیک انجام می شود. ساختمان آن شبیه به یک آسیاب قدیمی است. با تور اروپا به فرانسه سفر کنید و از دیدنی های فرانسه و دیدنی های اروپا در پاریس لذت ببرید.

کاباره مولن روژن پاریس

سالن کنسرت و کافی شاپ مولن روژ پاریس

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×