اروپا

سرگرمی های کودکان در مادرید

سرگرمی های کودکان در مادرید

هیچ محدودیتی در کشور اسپانیا برای کودکان وچود ندارد، آنها می توانند در همه جا والدینشان را همراهی کنند. در سفر با تور اروپا و یا تور اسپانیا به مادرید ، اگر با فرزندانتان همراه هستید، ممکن است آنها بعد از چند روز خوشحال به نظر نرسند و از دیدن جاهای دیدنی مادرید خسته شوند. مادرید برای سرگرم کردن بچه‌ها امکانات زیادی دارد. بنابراین اگر کودکانتان از دیدن موزه ها و دیگر اماکن دیدنی مادرید خسته شدند ، می توانید برای شاد کردنشان به مهمترین مراکز تفریحی اسپانیا  بروید.

سرگرمی های کودکان در مادرید

سرگرمی های کودکان در مادرید

  • به کاسا ده کامپو بروید و با استخرهای شنا و آکواریوم باغ‌وحش مادرید سرگرم شوید. بد نیست بدانید در این آکواریوم ٣٠٠٠ جانور زندگی می‌کنند. اینجا از مهمترین مراکز تفریحی اروپاست.
  • پارک آتراکسیونس هم در آن نزدیکی است؛ پارکی جذاب و سرگرم‌کننده با هیجان زیاد.
  • در زمین بازی سرپوشیده‌ی پارک سکرتو هم بچه‌ها می‌توانند حسابی سرگرم بشوند.
  • موزه‌ی فروکاریل، خانه‌ی واگن‌های قدیمی راه‌آهن، موتور قطار و خیلی چیزهای دیگر است. بچه‌هایی که قطار دوست داشته باشند، از تماشای این موزه خیلی لذت می‌برند.
  • تماشای بازی‌های تیم رئال مادرید در استادیوم سانتیاگو برنابئو یا گردش در پارک بوئن رتیرو، جایی که تابستان‌ها نمایش عروسکی و برنامه‌ی قایق‌سواری‌ هم دارد، از جمله تفریحاتی است که برای بزرگ‌ترها هم به اندازه‌ی بچه‌ها هیجان دارد. این پارک از مهم ترین مراکز تفریحی مادرید است.

سرگرمی های کودکان در مادرید

سرگرمی های کودکان در مادرید

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×