اروپا

سوغات اسپانیا چیست؟

اسپانیا یکی از کشورهای توریستی است که سالانه جهانگردان بسیاری را به خود جلب می کند. در بین ایرانیان نیز تور اسپانیا جایگاه ویژه ای دارد. خرید سوغات یکی از سرگرمی های گردشگران این کشور به شمار می رود. شهرهای مادرید و بارسلون بیشترین طرفداران را در بین گردشگران دارند. در ادامه با ما همراه باشید تا با سوغات مهمترین شهرهای اسپانیا آشنا شوید.

سوغات مادرید

مادرید را می‌توان نمونه‌ی کوچک کشور اسپانیا دانست. از تمام سنت‌ها و جذابیت‌ها در مادرید وجود دارد. مادرید آیینه ای تمام نما از اسپانیاست و میتوان تمام فرهنگ های آن را در این شهر دید.  خرید چرم در مادرید انتخاب درستی است، مخصوصا خرید کفش، کیف و کت. به عنوان دو تا از بهترین سوغاتی های مادرید می توان از مجسمه های چینی لادرو و مرواریدهای ماجورکا نام برد.

سوغات اسپانیا چیست؟

سوغات اسپانیا چیست؟

سوغات بارسلون

بارسلون بعد از مادرید،دومین شهر توریست پذیر اسپانیاست و از نظر هنر، تجارت و … شهرت جهانی دارد.

زیتون و روغن زیتون اسپانیا برای همه شناخته شده است و شهرت جهانی دارد، شما می توانید بعنوان سوغاتی اسپانیا همراه خود زیتون بیاورید یا حداقل طعم آن را بچشید. به دلیل شرایط آب و هوایی خاص اسپانیا ، فقط در این کشور و ایتالیا زیتون سیاه یافت می شود، و در مابقی مناطق جهان زیتون به رنگ سبز پرورش می یابد.

عروسک های چوبی، شیرینی مخصوص به نام torro  و کفش های سنتی دیگر سوغاتی های شهر بارسلون هستند. همچنین شاید سرگرمی به نام گاو بازی که برای مردم اسپانیا اهمیت بسیاری دارد را شنیده باشید، هنرمندان اسپانیایی مجسمه هایی الهام گرفته از این ورزش تفریحی را طراحی کردند و شما می توانید این مجسمه ها را بعنوان یک سوغات منحصر بفرد اسپانیا از بارسلون تهیه کنید.

یکی دیگر از سوغاتی‌هایی مورد علاقه گردشگران تور اروپا ست، محصولات برند زاراست. برندهای مشهور در اکثر شهرهای معروف دنیا شعبه دارند اما تهیه سوغاتی با برند خاص از زادگاهش جذابیت دیگری دارد.

منگو برند دیگری است که در اسپانیا و در سال ۱۹۵۵ توسط ایزام آندیک متولد شد. منگو یکی از بزرگترین تولید کنندگان پوشاک زنانه در جهان است که تعداد فروشگاه‌های عرضه‌ی محصولات آن به بیش از ۱۰۰۰ مورد رسیده است. خرید محصولاتی چون کیف، کفش و پوشاک این برند سوغات و هدایای مناسبی از کشور اسپانیا خواهد بود.

سوغات اسپانیا چیست؟

سوغات اسپانیا چیست؟

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×