اروپا

سوغات ایتالیا

ایتالیا هم مانند هر شهر و کشوری صنایع دستی مخصوص به خود را دارد که نشان از فرهنگ و هنر مردم آن منطقه است. گردشگرانی که تا کنون با تور ایتالیا سفر کرده اند، تهیه سوغات از ایتالیا از جمله مسائل مهمی برایشان بوده است. شهرهای رم، میلان، فلورانس، ونیز از جمله مهمترین مقاصد گردشگری هستند و در هرکدام مراکز خرید بسیاری وجود دارد. از جمله سوغات ایتالیا (Souvenirs Italy) می توان به دست سازهای چوبی، برندهایی چون ورساچ، غندی و گوچی اشاره کرد.

سوغات ایتالیا چیست

سوغات ایتالیا

خوراکی و غذا بهترین سوغات ایتالیاست. همچنین مد ایتالیا در تمام جهان شناخته‌شده است که مرکز آن میلان می‌باشد. همچنین در ونیز می‌توان صنایع شیشه‌ای بسیار ظریفی را که محل تولید آن جزیره مورانو در نزدیکی ونیز است، خریداری کرد.

سوغات معروف ایتالیا مجسمه های گوناگون و صنایع دستی است. برای خرید دست سازهای چوبی می توان به فروشگاه های عرضه ی این محصولات سری زد و از آن ها بازدید کرد. یکی از بهترین عروسک های چوبی پینوکیوست که بعنوان بهترین سوغات ایتالیا میتوان از آن یاد کرد. زیرا زادگاه این عروسک ایتالیاست و فردی بنام کارلوکولودی، نویسنده ی این داستان زیبا بود. برای تهیه ی این عروسک زیبا و دیگر آثار دست ساز چوبی می توانید به فروشگاه بارتولوچی در شهر رم سری بزنید.

سوغات ونیز ایتالیا ماسک است. برای سوغات می تونید ماسک های معروف شهر که بی نهایت زیبا و ظریف هستند را خریداری کنید. البته باید بدونید که این ماسک ها ارزان نیستند و قیمت بالایی دارند ولی واقعا بی نظیرند.

سوغات ایتالیا

سوغات ایتالیا

کشور ایتالیا در زمینه مد شهرت بسیاری دارد و بهترین برندهای جهان را می توان در این کشور یافت. برند گوچی جز یکی از ۱۰۰ برند برتر دنیاست و تهیه محصولاتی همچون کیف و کفش، چمدان، کمربند و دستکش چرمی با برند گوچی، سوغاتی جذابی از ایتالیا خواهد بود. برند ورساچ ( (Versace ) در زمینه پوشاک، ادکلن، کفش و همچنین برند فندی (fendi) یکی از برندهای لوکس در زمینه مد و پوشاک که کیف، کفش، محصولات چرمی، عطر و ادکلن آن را به عنوان سوغات رم ایتالیا می توانید تهیه کنید. در سفر با تور اروپا اگر به فروشگاه های این برندها ایتالیایی سری بزنید، حتما می توانید هدایای زیبایی بعنوان سوغات رم خریداری کنید.

سوغات ایتالیا

سوغات ایتالیا

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×