اروپا

سویل در یک نگاه

سویل در یک نگاه

سویل در جنوب کشور اسپانیا و در کنار دریای مدیترانه واقع شده است. شاید بیشتر مردم، اسپانیا را با شهرهای شلوغ مادرید و بارسلونا بشناسند اما آرامشی که شهر ساحلی سویل دارد سالانه گردشگران فراوانی را که با تور اروپا به این کشور سفر می کنند، به خود جذب می کند. سویل مرکز بخش خودگردان اندلوس و استان سبیا است . این شهر شاهد تمدن ها و حکمرانی حکومت های مختلفی در طول تاریخ بوده است. سویل شب های بسیار زیبایی دارد و گویا شب ها تازه زندگی در این شهر آغاز می شود. این شهر را باید شهر میدان های گاوبازی و شب زنده داری دانست.

سویل

سویل

city-skyline-hi-qpr شهر سویل در زمان رومی های باستان با نام «هیسپالیس» شناخته می شده است. بعدها، هنگامیکه مسلمانان حکومت این شهر را به دست گرفتند، به نام «ایزبیلیا» تغییر نام داد. این شهر انواع ویژگی های جذب  گردشگر را در خود جمع کرده است. انواع کلیساهای بزرگ و جامع که قدمت های طولانی دارند تا مقبره کریستوف کلمب – کاشف قاره آمریکا -، برج های بلند همچون برج طلایی ، کاخ پادشاهی الکرز که یک از بهترین بناهای معماری مودخار است، پارک بزرگ ایسلا مجیکل (جزیره جادو و ماجراجویی)  و فروشگاه های شیک و زیبا همه از جمله جاذبه های این شهر هستند.

سویل

سویل

city-clipart-yio5kxnie-qpr شهر سویل یکی از  گرم ترین شهرهای ساحلی جنوب اسپانیا است. از آنجا که در کنار مدیترانه قرار دارد و آب و هوای مدیترانه ای به خود گرفته است تابستان های تقریبا گرم و زمستان های معتدل دارد. چهارمین شهر بزرگ و پرجمعیت کشور اسپانیا به شمار می رود. جمعیت این شهر حدود  ۱,۴۹۳,۴۱۶ نفر است. این شهر مرکز اصلی برپایی مراسم سمانا سانتا (هفته پاک) است. این مراسم افراد بسیار از جاهای مختلف اسپانیا و دنیا به سمت سویل می کشاند. سمانا سانتا مراسم مخصوص مسیحی ها است و یک هفته پیش از عید پاک برگزار می شود. این مراسم برای بزرگداشت حضرت مسیح است و گفته می شود این دوران زمان به معراج رفتن حضرت مسیح است و دوباره به زمین باز خواهد گشت. با تور اروپا سفر کنید و از مهم ترین دیدنی های اسپانیا در شهر ساحلی سویل دیدن کنید.

سویل

سویل

                                    نام کشور……………………………………………………………  اسپانیا
                                    نام شهر……………………………………………………………..  سویل
                                    موقعیت شهر…………………………………………………………  مرکز هنری، فرهنگی و مالی
                                    موقعیت جغرافیایی…………………………………………………….  جنوب اسپانیا
                                    جمعیت……………………………………………………………… ٧٠٨٫١٩٨
                                    دین…………………………………………………………………. کاتولیک رومی
                                    مساحت………………………………………………………………١٤٠کیلومتر مربع
                                    پیش شماره…………………………………………………………… ٩٥٤
                                     ولتاژ برق……………………………………………………………٢٣٠ ولت
اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×