اروپا

همه چیز درباره شبکه قطار تندرو در اسپانیا

امروزه شبکه‌های بزرگی از قطارهای پر سرعت در جهان مشغول خدمت‌رسانی هستند. یکی از موفق‌ترین تجربه‌های راه‌اندازی قطارهای پر سرعت را می‌توان در اروپا یافت. از کشورهای موفق در این عرصه اسپانیاست. اسپانیا پس از چین دومین شبکه بزرگ قطار تندروی جهان و بزرگترین شبکه بزرگ قطار تندروی اروپا را در اختیار دارد. شبکه قطار تندروی اسپانیا در مجموع ۳۵۰۰ کیلومتر طول دارد که با سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت بین شهرهای مالاگا، سویا، مادرید، بارسلونا، والنسیا و وایادولید در تردد است.

شبکه قطار تندرو در اسپانیا

شبکه قطار تندرو در اسپانیا

شبکه قطار تندروی اسپانیا پر سرعت‌ترین شبکه قطار تندروی جهان پس از چین است که بعد از اسپانیا شبکه قطار تندروی ژاپن، شینکانسن و شبکه قطار تندروی فرانسه، ت ژ و در رده‌های بعدی قرار دارند. از نظر وقت‌شناسی قطار تندروی اسپانیا پس از ژاپن دوم است. (۹۸/۵۴٪ رسیدن به موقع) در صورتی که برنامه‌های جاه‌طلبانه گسترش شبکه قطار تندرو به ثمر بنشیند در سال ۲۰۲۰ (۱۳۹۸) طول این شبکه به ۷۰۰۰ کیلومتر خواهد رسید و تقریباً تمام شهرهای مهم در کمتر از سه الی چهار ساعت به مادرید دسترسی پیدا خواهند کرد. این قطارها برای گردشگران تور اسپانیا انتخاب بسیار مناسبی است. می توانید تمام شهرهای مهم اسپانیا را در زمان کوتاهی ببینید.

شبکه قطار تندرو در اسپانیا

شبکه قطار تندرو در اسپانیا

قطار مادرید به بارسلون یکی از سریعترین قطارها می‌باشد. این ترن می‌تواند با سرعت ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت ۳۱۸ مسافر را جا به جا کند. با این قطار می‌توانید مسیر ۶۱۸ کیلومتری را در مدت دو ساعت و ۳۰ دقیقه طی کنید. قطار AVE Talgo-350 اسپانیا متعلق به شرکت راه‌آهن دولتی اسپانیا است که مسیرهای مادرید-مالاگا، مادرید-وایادولید و مادرید-هوئسکا را به هم متصل کرده است. حداکثر سرعت این قطار ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت است و از برق ۲۵ کیلو ولتی استفاده می‌کند.  ظرفیت حمل مسافر این قطار ۳۱۸ نفر است و از سال ۲۰۰۵ تا‌کنون مشغول خدمات‌رسانی است.

شبکه قطار تندرو در اسپانیا

شبکه قطار تندرو در اسپانیا

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×