اروپا

شهربازی فانتازیالند کلن از جاذبه های توریستی آلمان

شهربازی فانتازیالند کلن

Phantasialand

فانتازیالند که یکی از بهترین مراکز تفریحی آلمان به شمار می رود ، در سی ام آوریل سال ۱۹۶۷ میلادی افتتاح شد. گوتلیب لوفل هارت و ریچارد اشمیت افرادی بودند که نخستین گام های ساخت و گشایش این شهربازی را برداشتند. فانتازیالند، مکانی مملو از وسایل و امکانات مهیج و جذاب برای بازدیدکنندگان است. اگر قصد دارید با تور اروپا به آلمان سفر کنید ، شانس رفتن به این شهربازی را از دست ندهید.

شهربازی فانتازیالند کلن

شهربازی فانتازیالند کلن

amusement-clipart-people_on_a_rollercoaster_at_an ماجراجويي در کلرادو و رولر کوستر ميني ترين از سرگرمي هاي جذابي ميباشند که در کنار کوه هاي واقع در قسمت غرب وحشي جاي گرفته اند. علاوه بر قلعه سحرآميز، قايق سواري در آب هاي خروشان رودخانه نيز در پشت قلعه وجود دارد که بازديدکنندگان مي توانند قايق سواري مهيج و ترسناکي را تجربه کنند. یک هتل چهار ستاره چینی به نام لینگ بائو در این مجموعه وجود دارد که سفال های سقف آن مستقیماً از چین وارد شده اند. دو رستوران لو چی و ماتامبا، رستوران های این هتل هستند.

شهربازی فانتازیالند کلن

شهربازی فانتازیالند کلن

firefox_screenshot_2014-12-01t22-28-13-259z-qpr این شهربازی بسیار بزرگ و مجهز است و سالانه پذیرای تقریباً دو میلیون نفر گردشگر می باشد. از اول آوریل (دوازدهم فروردین) تا اول نوامبر (دهم آبان) ساعات بازدید از این مجموعه از ۹ صبح الی ۶ بعدازظهر می باشد. با این وجود هر زمان که نیاز باشد همانند فصل تابستان و مناسبت های ویژه، ساعات کار این مجموعه قابل افزایش است. این مکان در ابتدا، تنها محلی برای تفریح و سرگرمی خانواده های کلن بود اما پیشرفت های اخیر ایجاد شده در این شهربازی ثابت کرد که این مکان حتی برای جذب مشتریان تجاری نیز سودمند است و در حال حاضر یکی از مهم ترین مراکز تفریحی کلن است. با تور آلمان سفر کنید و از مراکز تفریحی اروپا در این کشور لذت ببرید.

شهربازی فانتازیالند کلن

شهربازی فانتازیالند کلن

6a0133f3fc5805970b019aff115713970b-qpr

هزینه بلیط برای شهربازی فانتازیالند

 

  • کودکان کمتر از هفت سال: رایگان
  • کودکان بالای هفت سال: ۵۰/۲۹ یورو
  • افراد مسن (بالای ۶۰ سال): ۵۰/۱۷ یورو
  • افراد معلول دارای کارت شناسایی رسمی: ۲۷ یورو

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×