اروپا

صومعه آرکادی مقدس در جزیره کرت

صومعه آرکادی مقدس 

Arkadi monastery

صومعه آرکادی یکی از دیدنی های یونان است که در ۲۳ کیلومتری رتمینون قرار گرفته است . این صومعه صومعهای اردتدوکسی است که قدمتی آن به قرن ۵ می رسد . اما کلیسای امروزی در سال ۱۵۸۷ بنا شده است . و در قرن ۱۶ تکمیل شده است . این صومعه در قرن ۱۹ یکی از مهمترین صومعه های کرت بود . در سفر با تور یونان دیدن این صومعه را در برنامه سفری تان قرار دهید .
صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادن به سبک باروک ساخته شده است .این بنا یکی از کلیساهای ونیزی در یونان است که نمایی بسیار زیبا دارد . این صومعه که از دیدنی های اروپا به شمار می رود ،  دیوارهای بلند و ضخیم دارد . در اطراف کلیسا چندین کلیسای کوچک هم وجود دارد که زیبایی این بنا را دو چندان کرده اند . در انقلاب کرت در سال ۱۸۶۶ پناهگاه زنان و کودکان یونانی بود . وقتی ترک ها به کرت حمله کردند ، این صومعهتوانست جان ۶۰۰ زن و کودک را نجات دهد . به همین دلیل از آن به عنوان نماد ملی یاد می شود .

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

در گذشته آرکادن مکانی برای عبادت و تدریس بوده است . این صومعه همچنین دارای یک کتابخانه بوده است . این بنا در بین باغ های سرسبز کاج ، بلوط ، سرو ، زیتون و انگور قرار گرفته است و این موقعیت مکانی به زیبایی صومعه افزوده است . صومعه آرکادی به عنوان بنای آزادی اروپا توسط یونسکو تعیین شده است . در سال های اخیر این بنا چندین بار مرمت شده است . اگر در تور اروپا قصد بازدید از این صومعه را داشتید ، از ساعت ۹ صبح تا ۷ بعدازظهر می توانید از آن دیدن کنید .

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

 

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×