اروپا

صومعه آرکادی مقدس در جزیره کرت

صومعه آرکادی مقدس 

Arkadi monastery

صومعه آرکادی یکی از دیدنی های یونان است که در ۲۳ کیلومتری رتمینون قرار گرفته است . این صومعه صومعهای اردتدوکسی است که قدمتی آن به قرن ۵ می رسد . اما کلیسای امروزی در سال ۱۵۸۷ بنا شده است . و در قرن ۱۶ تکمیل شده است . این صومعه در قرن ۱۹ یکی از مهمترین صومعه های کرت بود . در سفر با تور یونان دیدن این صومعه را در برنامه سفری تان قرار دهید .
صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادن به سبک باروک ساخته شده است .این بنا یکی از کلیساهای ونیزی در یونان است که نمایی بسیار زیبا دارد . این صومعه که از دیدنی های اروپا به شمار می رود ،  دیوارهای بلند و ضخیم دارد . در اطراف کلیسا چندین کلیسای کوچک هم وجود دارد که زیبایی این بنا را دو چندان کرده اند . در انقلاب کرت در سال ۱۸۶۶ پناهگاه زنان و کودکان یونانی بود . وقتی ترک ها به کرت حمله کردند ، این صومعهتوانست جان ۶۰۰ زن و کودک را نجات دهد . به همین دلیل از آن به عنوان نماد ملی یاد می شود .

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

در گذشته آرکادن مکانی برای عبادت و تدریس بوده است . این صومعه همچنین دارای یک کتابخانه بوده است . این بنا در بین باغ های سرسبز کاج ، بلوط ، سرو ، زیتون و انگور قرار گرفته است و این موقعیت مکانی به زیبایی صومعه افزوده است . صومعه آرکادی به عنوان بنای آزادی اروپا توسط یونسکو تعیین شده است . در سال های اخیر این بنا چندین بار مرمت شده است . اگر در تور اروپا قصد بازدید از این صومعه را داشتید ، از ساعت ۹ صبح تا ۷ بعدازظهر می توانید از آن دیدن کنید .

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

صومعه آرکادی مقدس

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×