اروپا

طولانی ترین پل معلق جهان در آلمان

طولانی ترین پل معلق جهان در آلمان

ایالت زاکسن آنهالت یکی از ۱۶ ایالت آلمان است که پایتخت آن شهر ماگدبورگ می باشد . روستاهای قرون وسطی با خانه های چوبی ، کوهنوردی و اسکی به همراه چشم اندازهای زیبا این منطقه را به یکی از مکان های پربازدید در مرکز آلمان تبدیل کرده است . یکی از جاذبه هایی که جدیدا به این منطقه اضافه شده است ، طولانی ترین پل معلق جهان است . این پل در ۷ می ۲۰۱۷ افتتاح شد و سهم به سزایی در جذب گردشگران تور آلمان خواهد داشت .
طولانی ترین پل معلق جهان در آلمان

طولانی ترین پل معلق جهان در آلمان

پل عابر پیاده Rappbodesperre که از دیدنی های آلمان است ،  تنها ۸۰ متر با سد Rappbodetalsperre فاصله دارد . کوه Schiefeberg نیز در شرق این پل قرار دارد . گذر از این پل با ارتفاع ۱۰۰ متر بالای رودخانه می تواند نفس گیر باشد . حرکت های نوسانی پل باعث افزایش هیجان آن می شود . این پل ۴۸۳ متر طول دارد و توانسته از پل آسمان در سوچی روسیه سبقت بگیرد . پیش از این پل آسمان با ۴۳۹ متر طول ، طولانی ترین پل معلق جهان بود . غیر از این ها در چین و مالزی نیز طولانی ترین پل معلق ساخته شده است . پل معلق چین ، پلی شیشه ای در ارتفاع ۳۰۰ متری است که ۴۲۶ متر طول دارد .

طولانی ترین پل معلق جهان در آلمان

طولانی ترین پل معلق جهان در آلمان

ساخت پل معلق آلمان که از دیدنی های اروپا به شمار می رود ، ۱۰ ماه به طول انجامید و هزینه ای در حدود ۴۰۰ هزار یورو در برداشت . عرض پل ۱ متر و بیست سانتی متر می باشد . به غیر از راه رفتن از روی پل ، در آینده ای نزدیک مردم می توانند پرش با طناب از ارتفاع ۷۵ متر به سمت رودخانه را نیز تجربه کنند . هزینه عبور از این ساختار منحصر به فرد نیز شش یورو است . پل گایرلای یکی دیگر از طولانی ترنی پل های معلق جهان نیز در ایالت رایلند فالس آلمان است که ۳۶۰ متر طول دارد . هزینه بازدید از پل گایرلای رایگان است . در سفر با تور اروپا بازدید از این پل ها و هیجان آن را فراموش نکنید .

طولانی ترین پل معلق جهان در آلمان

طولانی ترین پل معلق جهان در آلمان

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×