اروپا

غار ملیسانی یونان ، زیباترین غار جهان

به جرات می توان گفت یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری یونان ، غار و دریاچه ملیسانی است . این غار در جزیره کفالونیا قرار دارد و یکی از شگفتی های طبیعت است . این غار بسیار بزرگ است و وجود دریاچه زیبایی آن را خیره کننده کرده است . جنگلها و صخر های بلندی اطراف غار دیده می شوند . دریاچه کم عمق است و آب روشنی دارد . می توان سوار بر قایق شد و همه جای غار را دید . سالانه گردشگران بسیاری با تور یونان از این غار و شگفتی هایش دیدنی می کنند .

غار ملیسانی یونان

غار ملیسانی یونان

غار ملیسانی Melissani Cave یکی از زیباترین غارهای دنیا و دیدنی های یونان محسوب می شود . طول آن ۳٫۵ کیلومتر ، عرضش ۴۰ متر و ارتفاعش ۳۶ متر است . این غار که یک پدیده زمین شناسی است ، بر اثر انحلال سنگ به وجود آمده است . طی این فرآیند سنگهای آهکی در اثر ورود آب نابود شده و چاله به وجود آورده اند . این غار و دریاچه اش در سال ۱۹۵۱ کشف شد . در اثر حفاری ها بخشی از سقف فرو ریخت ولی همین امر باعث زیبایی خیره کننده ای شد .  جالب است بدانید در دریاچه صومعه ای متعلق به خدای پان کشف شده که آثار تاریخی اش در موزه آرگوستولی قرار دارد.

غار ملیسانی یونان

غار ملیسانی یونان

در سفرتان با تور اروپا به یونان ، حتما از این غار دیدن کنید . از طریق یک تونل زیرزمینی به دریاچه ملیسانی می رسید و از آنجا می توانید با قایق و راهنما به دیدن غار بروید .  این غار به حدی بزرگ است که حتی دارای پارکینگ می باشد . راستی بهترین بازدید از این غار تابستان و فصول گرم است . در فصل های سرد این غار خیلی سرد است و از آن لذت نمیبرید . موقع رفتن هم وسایل شنا و کوهنوردی رو حتما همراه داشته باشید . این غار از زیباترین دیدنی های اروپا به شمار می رود .

غار ملیسانی یونان

غار ملیسانی یونان

غار ملیسانی یونان

غار ملیسانی یونان

 

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×