اروپا

فواره تروی در ایتالیا+عکس

فواره تروی در ایتالیا

Trevi Fountain in Italy

 

رم یکی از شهرهای ایتالیاست که دارای جاذبه های گردشگری و توریستی فراوانی می باشد.  فواره تروی یکی از دیدنی های رم است که از آبنماهای مشهور رم و دنیا محسوب می شود.

 

فواره تروی در ایتالیا

فواره تروی در ایتالیا

 

فواره تروی در ایتالیا یک شاهکار قابل توجه از اواخر معماری باروک می باشد که به دستور پاپ کلمنت دوازدهم در سال ۱۷۳۲ مجسمه سازی و مهندسی فواره توسط نیکو سالوی انجام گرفت. اما با مرگ وی کار نیمه تمام ماند و در سال ۱۷۶۲ توسط جوزپه پانینی تکمیل شد.

 

فواره تروی در ایتالیا

فواره تروی در ایتالیا

 

فواره تروی که یکی از زیباترین دیدنی های ایتالیا می باشد شامل فواره های کوچک و بزرگی است که بزرگترین آن ۲۶ متر ارتفاع دارد و عرض آن ۲۰ متر است و برای گردشگران بسیار جالب و پر از هیجان است.

 

فواره تروی در ایتالیا

فواره تروی در ایتالیا

 

آنچه در قسمت جلویی فواره تروی به چشم می خورد مجسمه نپتون الهه دریاهاست که ارابه ای را به شکل یک صدف با دو اسب دریایی می راند. یکی از اسب ها آرام و رام و دیگری یاغیست که این دو نماد نوسانات و تغییر وضعیت دریاهاست. در سمت چپ نپتون نماد  سلامتی و در طرف راستش نماد باروری دیده می شود که به شکل مجسمه دو زنی است که به ترتیب مار و سبد میوه همراه دارند. در قسمت بالا هم چهار فرشته ، چهار فصل  سال را به نمایش می گذراند.

 

فواره تروی در ایتالیا

فواره تروی در ایتالیا

 

بر اساس یک داستان قدیمی اگر بازدیدکنندگان یک سکه داخل فواره پرتاب کنند دوباره روزی به رم باز خواهند گشت.

چنانچه قصد سفر با تور اروپا را دارید با ما تماس بگیرید.
اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×