اروپا

فواره مونتجوی، چشمه سحرآمیز بارسلونا

فواره مونتجوی بارسلونا

Barcelona Magic Fountain of Montjuïc

بزرگترین فواره تزئینی بارسلونا که در سال ۱۹۲۹ برای نمایشگاه بین المللی ساخته شده بود، امروزه با بیش از ۵۰ نوع رنگ و سایه به یکی از محبوب ترین دیدنی های بارسلونا تبدیل شده است که نمایشی جذاب و دیدنی از رقص موسیقی ، آب و نور ارائه می دهد. این فواره در بارسلونا، در نزدیکی میدان اسپانیا، در پایین تپه المپیک و در مقابل کاخ مونتجوی قرار دارد. در حال حاضر؛ موزیک و رقص نور فقط در روز جمعه و شنبه و از اکتبر تا آوریل اجرا می شود.

فواره مونتجوی بارسلونا

فواره مونتجوی بارسلونا

imagesطراحی این پروژه توسط کارلس بوگیا (Carles Buigas) انجام گرفت. فواره در جنگهای داخلی اسپانیا به طور جدی دچار خرابی شد و در سال ۱۹۵۵ بازسازی گردید. در سال ۱۹۸۰ پخش موزیک همراه رقص نور به طرح اضافه شد و به زیبایی فواره افزوده شد. پس از بیش از ۶۰ سال این چشمه دوباره برای بازی های المپیک ۱۹۹۲ بازسازی شد. این فواره احتمالا اولین هماهنگی آب، موسیقی و نمایش نور در جهان بوده است و آن را همچنان به عنوان یکی از محبوب ترین دیدنی های اسپانیا تبدیل کرده است. با تور اروپا و یا تور اسپانیا سفر کنید و از بهترین دیدنی های اروپا دیدن کنید.

فواره مونتجوی بارسلونا

فواره مونتجوی بارسلونا

چشمه سحر و جادو بارسلونا

فواره مونتجوی بارسلونا

فواره مونت جوس بارسلونا

فواره مونتجوی بارسلونا

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×