اروپا

قایق رانی در رودخانه راین

قایق رانی در رودخانه راین

رودخانه راین یکی از زیباترین رودخانه های اروپا و یکی از فعالترین آبراه های کشتی رانی در آلمان است که از طریق چندین کانال به تعدادی از مهمترین رودخانه های اروپای غربی متصل می شود. رودخانه راین یکی از دیدنی های آلمان است که گردشگران قادرند لحظاتی بسیار مفرح و هیجان انگیز را در کنار آن سپری کنند. قایق سواری بر روی این رودخانه عظیم از جمله سرگرمی هایی است که تقریباً توسط همه گردشگران انجام می شود و این رودخانه یکی از مراکز تفریحی آلمان به شمار می رود.

قایق رانی در رودخانه راین

قایق رانی در رودخانه راین

bridge-qprرودخانه بزرگ راین یکی از فعالترین آبراه های کشتی رانی در آلمان است که از طریق چندین کانال به تعدادی از مهمترین رودخانه های اروپای غربی متصل می شود. این منطقه به عنوان یکی از مراکز اصلی کشتی رانی و حمل و نقل محسوب می شود و دربرگیرنده بسیاری از نقاط صنعتی حساس و مهم نیز می باشد. این رودخانه از یخچال های طبیعی کوه های آلپ سرچشمه می گیرد. سفر با قایق بر روی این رودخانه موقعیت های بیشماری را در پیش چشم گردشگران قرار می دهد تا دیدنی های خارق العاده ای را از نزدیک مشاهده کرده و ساعات بسیار خوشی را سپری کنند. رودخانه راین از مراکز تفریحی کلن است.

قایق رانی در رودخانه راین

قایق رانی در رودخانه راین

1320951437781689719geese_flying_over_a_lake-svg-hi می توانید براحتی و توسط قطار، هواپیما یا اتومبیل  خود را به این منطقه زیبا و دیدنی برسانید. شرکت های کشتیرانی و قایقرانی متعددی در کنار رود راین وجود دارند که هریک پیشنهادات جذابی به لحاظ گردشگری و نیز از نظر هزینه، در اختیار شما قرار می دهند. رستوران ها و هتل های مجلل و بی نظیری در دره راین وجود دارند. اگر با تور اروپا و یا تور آلمان و شهر کلن سفر می کنید این تفریح مفرح و آرامش بخش را که از مراکز تفریحی اروپا به شمار می رود را از دست ندهید.

قایق رانی در رودخانه راین

قایق رانی در رودخانه راین

 

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×